رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

جابجایی بیش از ۲۳ هزار نفر مسافر نوروزی در استان اردبیــل - خبر

 

 

جابجایی بیش از ۲۳ هزار نفر مسافر نوروزی در استان اردبیــل

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل از جابه‌جایی بیش از ۲۳ هزار نفر مسافر نوروزی در استان خبر داد.

جابجایی بیش از ۲۳ هزار نفر مسافر نوروزی در استان اردبیــل

علی رحمتی در بازدید از پایانه مسافربری شهر خلخال با اشاره به جابه‌جایی ۲۳ هزار نفر مسافر نوروزی در استان اردبیل اظهار کرد: از ۲۵ اسفند۹۷ تا پایان روز ۳ فروردین ۹۸  بیش از ۲۳ هزار نفر مسافر نوروزی توسط ۲ هزار و ۹۰۰ سرویس جابه‌جا شده است.

وی افزود: امسال در طرح نوروزی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیــل در کنار ۱۲۰ اکیپ راهداری، هزار و ۲۰۰ دستگاه ناوگان عمومی اعم از اتوبوس، مینی بوس و سواری نیز به مسافران و هموطنان عزیز خدمات ارائه می‌کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیــل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و از افزایش۲۷ درصدی سفر زائران راهیان نــور در قالب طرح ستاد نوروزی خبر داد.

عضو شورای اداری استان اردبیل گفت: تاکنون ۷۹۲ نفر زائر سرزمین نـــور با ۱۹ سرویس جهت زیارت کربلای شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل فعالیت ۵۹ شرکت و موسسه مسافربری در استان را یادآور شد و بیان داشت: در ایام تعطیلات نوروزی کرایه ناوگان عمومی مسافری به دلیل یک سر خالی بودن ۲۰ درصد افزایش یافته که بعد از اتمام طرح نوروزی به روال عادی باز خواهد گشت.

عضو شورای ترافیک استان اردبیــل مسافرت با ناوگان عمومی را ارزان‌تر، مطمئن‌تر و بسیار ایمن دانست و گفت: نظارت ویژه‌ای بر عملکرد شرکت‌های مسافربری استان داریم و اگر هموطنان عزیز در ارائه خدمات این شرکت‌ها با مسئله یا مشکلی مواجه شدند می‌توانند هرگونه شکایات خود را جهت پیگیری به سامانه‌های ۱۰۰۰۱۴۱ و ۳۰۰۰۱۴۱ ارسال کنند.