رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

جابجائی یک میلیون و 609 هزارتن کالا در استان اردبیل - خبر

 

 

جابجائی یک میلیون و 609 هزارتن کالا در استان اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از جابجائی یک میلیون و 609 هزار تن کالا در5 ماه گذشته دراستان خبر داد.

جابجائی یک میلیون و 609 هزارتن کالا در استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما علی رحمتی در بازدید از شهرک حمل و نقل اردبیل با بیان اینکه وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان کاملا عادی و روان است از تلاش های رانندگان سخت کوش قدردانی کرد.
دبیر کمیسیون اجرائی مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل افزود: محصولات کشاورزی، سیمان، آب معدنی، انواع چوب و گازوئیل عمده کالاهای جابجا شده استان در 5 ماه گذشته است.
عضو شورای اداری استان اردبیل فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۷ هزار و ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری در استان را یادآور شد و تصریح کرد:11 هزارو 400 راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می کنند.
رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل گفت: در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه برعملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می شود و مردم ،رانندگان و صاحبان کالا می توانند هرگونه شکایات خود در این مورد را از طریق سامانه 141 جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.
عضو شورای ترافیک استان اردبیل توزیع لاستیک سهمیه ای به نرخ دولتی در بین رانندگان را خاطر نشان کرد و با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد لاستیک های موجود در استان بیش از نیاز رانندگان می باشد و با انباشت لاستیک در استان روبرو هستیم افزود: توزیع لاستیک ناوگان های درون شهری و برون شهری بصورت نرم افزاری و تحت وب انجام می شود، بنابراین حواله های صادره نیز بر مبنای کارکرد ناوگان بصورت سیستمی صادر می شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از رانندگان پرتلاش استان خواست جهت دریافت لاستیک ناوگان باری برون شهری براساس کارکرد و پیمایش با در دست داشتن اسناد مالکیت خود در مرکز استان به انجمن صنفی رانندگان کالا واقع در میدان آزادگان اردبیل و ناوگان مسافربری نیز به انجمن صنفی رانندگان مراجعه کنند.