رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

جابجائی بیش از یک میلیون تن کالا در استان اردبیــل - خبر

 

 

جابجائی بیش از یک میلیون تن کالا در استان اردبیــل

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در چهار ماه نخست امسال بیش از یک میلیون تن کالا در استان اردبیــل جابجا شده است.

جابجائی بیش از یک میلیون تن کالا در استان اردبیــل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان علی رحمتی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل امروز در بازدید از شرکت‌های حمل و نقل کالا در اردبیل گفت: تاکنون ۳۴ هزار لاستیک در بین رانندگان اردبیلی توزیع شده و این اقدام همچنان ادامه دارد تا مشکلات رانندگان هر چه سریع‌تر برطرف شود.

او از جابجائی بیش از یک میلیون تن کالا در استان اردبیــل خبر داد و افزود: در چهار ماه نخست امسال بسیاری از کالا‌ها از جمله آب معدنی، چوب، گازوئیل و سایر محصولات جابه جا شده‌اند و ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۷ هزار و ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری در استان در حال فعالیت هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با هدف حمایت از رانندگان سخت‌کوش و کاهش هزینه‌ها در این زمینه قرارگیری لاستیک به نرخ سهمیه برای رانندگان اولویت اساسی است و درصدد هستیم مشکلات رانندگان حمل و نقل کالا را در استان به حداقل برسانیم.

رحمتی تصریح کرد: وضعیت حمل و نقل در سطح جاده‌های استان اردبیل عادی و روان است و خوشبختانه در این زمینه مورد خاصی وجود ندارد و در راستای نظارت بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل نظارت‌های همه‌جانبه‌ای در ارتباط با رسیدگی به تخلفات آنان مبنای کار است.

وی بیان کرد: توسعه حوزه راهداری و رسیدگی به مشکلات برای ما اولویت اساسی است و در این زمینه درصدد هستیم با پیگیری‌های انجام یافته مطالبات کامیون‌داران را برطرف و در راستای ارائه خدمات به آنان گام برداریم که این موضوع به عنوان یک اولویت و برنامه‌های مهم برای امسال است.