جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

ثبت 103 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی اردبیل - خبر

 

 

ثبت 103 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی اردبیل

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان روز 26 اسفند ماه، 103 میلیون و 911 هزار و 829 تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است.

ثبت 103 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی اردبیل
علی رحمتی در بازدید از اکیپ‌های راهداری مستقر در جاده‌های مواصلاتی استا اردبیل با اشاره به ثبت 103میلیون تردد از ابتدای سال اظهار کرد: بیشترین میزان تردد با 5 میلیون و 555 هزار مورد در محور اردبیل- آستارا به ثبت رسیده است.
 
وی افزود: در مقایسه با سایر محورها، کمترین میزان تردد نیز با 185 هزار مورد در محور اردبیل- سرعین( ارجستان) ثبت شده است.
 
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان با بیان اینکه میانگین سرعت عبوری در محورها 77 کیلومتر بر ساعت است، ادامه داد: بیشترین تعداد تخلفات با بیش از 498 هزار مورد در محور مشکین شهر- اردبیل مشاهده می شود.
 
رحمتی با بیان اینکه کمترین میزان تخلفات نیز با 265 مورد در محور خلخال- اسالم- گردنه الماس ثبت شده است، تصریح کرد: به منظور مدیریت سوانح جاده‌ای 39 دوربین نظارت تصویری در محورها فعال است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بیان داشت: علاوه بر این 64 دستگاه تردد شمار، 27 سامانه ثبت تخلفات سرعت، یک دستگاه توزین حین حرکت و یک دستگاه تابلوی متغییرخبری نیز در محورهای مواصلاتی نصب شده و مورد استفاده است.