جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آغاز شد - خبر

 

 

ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آغاز شد

ثبت نام الکترونیکی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از امروز ۷ آبان آغاز شد.

ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آغاز شد

نتایج نهایی پذیرش آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۳۹۹ روز پنجم آبان ماه ۹۹ اعلام شد.

بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و اعلام دانشگاه های علوم پزشکی، پذیرش و ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ دانشگاه های علوم پزشکی به صورت الکترونیکی انجام می شود.

دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ورودی ۱۳۹۹ تا روز جمعه ۹ آبان ماه فرصت دارند با ثبت نام آنلاین در سامانه اعلام شده و نسبت به دریافت کد رهگیری اقدام کنند.

پذیرفته شدگان لازم است از روز چهارشنبه ۷ آبان تا روز یکشنبه ۱۱ آبان پس از آماده و اسکن کردن مدارک لازم با کیفیت مناسب و خوانا، با مراجعه به سایت دانشگاه از طریق لینک (ثبت نام دانشجویان جدید الورود) جهت ثبت نام آنلاین اقدام کنند.

ثبت نام به صورت آنلاین بوده و از طریق لینک سامانه ثبت نام آنلاین دانشجویان جدیدالورود انجام می شود و راهنمای ثبت نام آنلاین در قسمت اطلاع رسانی سامانه موجود است.

دانشجویان موظف هستند بعد از ثبت نام آنلاین و با دردست داشتن پرینت کد رهگیری، اصل مدارک ثبت نامی و سی دی اسکن شده مدارک ثبت نامی جهت تشخیص هویت و تحویل اصل مدارک طبق برنامه زمانی اعلام شده به مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه کنند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام شامل تکمیل فرم ثبت نامی، عکس ۴*۳ (۶ قطعه)، اصل و کپی شناسنامه (۲ سری از تمام صفحات)، اصل و کپی کارت ملی ۲ سری، اصل و کپی دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی یا مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد، اصل وکپی دانشنامه و ریز نمرات کاردانی برای دانشجویان کارشناسی ناپیوسته است.