جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

ثبت نام مسابقات سراسری قرآن کریم در استان اردبیل آغاز شد - خبر

 

 

ثبت نام مسابقات سراسری قرآن کریم در استان اردبیل آغاز شد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: ثبت نام چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان در استان اردبیل آغاز شد.

ثبت نام مسابقات سراسری قرآن کریم در استان اردبیل آغاز شد

حجت الاسلام مهدی ستوده گفت: ثبت نام چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان در استان اردبیل آغاز شد.

 مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل تصریح کرد: ثبت نام این دوره از مسابقات تا ۱۶ خردادماه ادامه خواهد داشت و علاقمندان می توانند با مراجعه سایت my.oghaf.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 این مقام مسئول ادامه داد: این مسابقات در دو بخش خواهران و برادران و در ده رشته قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ (۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل)، اذان، دعاخوانی، هم سرایی و همخوانی و تفسیر عمومی قرآن کریم برگزار خواهد شد.

 حجت الاسلام ستوده افزود: مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم از ۲۴ خرداد تا ۲۷ تیرماه برگزار خواهد شد که در صورت تغییر زمانی به ثبت نام کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.

 وی خاطر نشان کرد: مرحله استانی نیز اوایل مردادماه در یکی از شهرستان‌های استان با حضور نفرات برتر مرحله شهرستانی برگزار خواهد شد که برترین‌های این دوره نیز به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.

 مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تاکید کرد: از همه قاریان، مترتلین و موذنان دعوت می شود تا با مشارکت در این مسابقه، شور و شوق قرآنی را در جامعه ایجاد کنند.