جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ثبت نام بیش از ۱۲ هزار متقاضی کار در کشت و صنعت مغان - خبر

 

 

ثبت نام بیش از ۱۲ هزار متقاضی کار در کشت و صنعت مغان

استاندار اردبیل گفت: ۱۲ هزار و ۸۳۸ متقاضی کار در کشت و صنعت مغان ثبت نام کرده اند.

ثبت نام بیش از ۱۲ هزار متقاضی کار در کشت و صنعت مغان
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اکبر بهنام جو اظهار کرد: از ۱۲ هزار و ۸۳۸ نفر متقاضی کار در شرکت کشت و صنعت مغان ۹ هزار و ۸۴۳ نفر از شهرستان پارس‌آباد بودند.
 
وی تصریح کرد: مسائل و مشکلات سرمایه‌گذاران و طرح‌های اقتصادی باید هرچه سریع‌تر بررسی و تسهیل شود.
 
استاندار اردبیل از طرح تدوین چشم‌انداز افق ۱۴۰۰ در زمینه ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری خبر داد و افزود: ممیزی اقدامات و عملکرد دستگاه‌ها در سال ۱۴۰۰ باید بازبینی و نتیجه دستاورد دستگاه‌ها اعلام شود.
 
بهنام جو در خصوص راه آهن اردبیل- پارس آباد گفت: مطالعه تخصصی این پروژه شروع شده است و ان‌شاءالله به زودی شاهد تحقق این پروژه باشیم.
 
وی عنوان کرد: در سفر به جمهوری آذربایجان طی تفاهم‌نامه‌ای خط آهن این کشور به طول ۱۴ کیلومتر تا پارس آباد اجرا خواهد شد.
 
استاندار اردبیل در خصوص جاده‌های پارس آباد بیان کرد: عملیات اجرایی سه راهی سربند پارس آباد تا سه راهی صحرای مشگین شهر، همچنین مسیر پارس آباد- بیله سوار از اول اردیبهشت ماه سال آینده آغاز خواهد شد.
 
بهنام جو در خصوص گردشگری پارس آباد تصریح کرد: این شهرستان دارای ۶ اثر ثبت‌شده بوده و شاخص‌ترین آن قلعه اولتان است؛ ورنی پارس آباد نیز شهرت جهانی دارد که در هفته دولت در این خصوص نمایشگاهی در پارس آباد برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: تالاب تپراق کندی، دریاچه حاشیه شرکت کشت و صنعت مغان و ساحل رود ارس نیز از جاذبه‌های گردشگری استان است که ضمن مطالعه، ساماندهی آن‌ها توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی انجام خواهد شد.