سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان - خبر

 

 

ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان

ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، از فردا در فرمانداری ها و بخشداری ها انجام خواهد گرفت.

ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نصیری معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل از تشکیل تمامی هیات های اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان ها و بخش های استان خبر داد و گفت: بر اساس این تقویم، فرمانداران و بخشداران از 25 تا فرصت 29 اسفند فرصت داشتند تا هیات های اجرایی را در شهرستان ها و بخش ها تشکیل بدهند که بر این اساس، تمامی هیات های اجرایی شهرستان ها و بخش های تابعه، شامل 10 شهرستان و 29 بخش تشکیل یافته است.

وی تصریح کرد: بر اساس تبصره 1 ماده 45 قانون انتخابات شوراها، از فردا لغایت 6/1/96ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در فرمانداری ها و بخشداری ها انجام خواهد گرفت.

نصیری ضمن اشاره به 295 پیش ثبت نام در دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان، گفت: به منظور تسهیل در امر ثبت نام، داوطلبان گرامی می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت، اقدام به پیش ثبت نام نموده و از دفاتر مزبور شماره رهگیری دریافت و از تاریخ 30/12/1395 شخصاً با در دست داشتن اصل مدارک زیر و شماره رهگیری به فرمانداری یا بخشداری مربوطه مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل و نهایی نمایند.