جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ثبت بیش از 3 میلیون و 815 هزار تخلف سرعت غیرمجاز - خبر

 

 

ثبت بیش از 3 میلیون و 815 هزار تخلف سرعت غیرمجاز

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از ثبت بیش از 3 میلیون و 815 هزار تخلف سرعت غیرمجاز در6 ماه گذشته در استان خبر داد.

ثبت بیش از 3 میلیون و 815 هزار تخلف سرعت غیرمجاز

به گزارش خبرگزاری صداوسیما علی صبحی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه این میزان تخلف توسط27 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت ثبت شده افزود: بیشترین سرعت غیرمجاز به ترتیب در محورهای مشگین شهر - اردبیل با 231 هزار تردد و بران - سه راهی سربند در محور پارس آباد با 189 هزار تردد ثبت شده است.

وی میانگین سرعت متوسط محورهای استان را 70 کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت: میانگین سرعت در این دو محور 84 کیلومتر بر ساعت است که امیدواریم مترددین جاده ها با رعایت قوانین و سرعت مطمئنه سفری ایمن داشته باشند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل کاهش هفت و نیم درصدی تخلف سرعت غیرمجاز در مقایسه با مدت مشابه سال قبل را خاطرنشان کرد و افزود: مجموع ورود و خروج به استان اردبیل افزایش 6 درصدی را نشان می دهد.

صبحی تصریح کرد: 64 سامانه تردد شماری، 40 دوربین نظارت تصویری و 2 سامانه توزين حين حركت در محورهای مواصلاتی استان اردبیل فعال است.