سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

ثبت‌نام 600 ناشر برای حضور در نمایشگاه کتاب اردبیل - خبر

 

 

ثبت‌نام 600 ناشر برای حضور در نمایشگاه کتاب اردبیل

مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل از افتتاح یازدهمین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب اردبیل در 21 آبان خبر داد.

ثبت‌نام 600 ناشر برای حضور در نمایشگاه کتاب اردبیل

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سید ناصر اسحاقی در نشست ستاد اجرایی نمایشگاه کتاب اردبیل افزود: نمایشگاه کتاب استان اردبیل ٢١ آبان ماه افتتاح و تا ٢٦ آبان علاقمندان می توانند از این رویداد فرهنگی در نمایشگاه بین المللی اردبیل بازدید کنند.
 
وی با اشاره به اینکه بیش از ٦٠٠ ناشر برجسته کشوری و استانی برای حضور در نمایشگاه کتاب اردبیل ثبت نام کرده اند، گفت:  همزمان با این رویداد فرهنگی دومین جشنواره انتخاب کتاب سال استان اردبیل نیز برگزار خواهد شد.
 
 اسحاقی با بیان اینکه بیش از ٤٠٠ عنوان کتاب به دبیرخانه جشنواره انتخاب کتاب سال استان اردبیل ارسال شده بود، افزود: هیئت داوران در مرحله اول بیش از ٧٠ عنوان کتاب را برای مرحله نهایی انتخاب کرده اند.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به اینکه جشنواره انتخاب کتاب سال استان اردبیل از برنامه های جنبی نمایشگاه کتاب خواهد بود، گفت: این مراسم با حضور نویسندگان، مترجمان و مولفان استان و هیئت داوران برگزار و از صاحبان آثار منتخب تجلیل خواهد شد.
 
اسحاقی از برپایی بیش از ١٣٠ غرفه در نمایشگاه بین المللی خبر داد و افزود: حضور انتشارات مطرح کشور از نقاط قوت این نمایشگاه است.