جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تیم کشتی اردبیل قهرمان مسابقات جوانان کشور شد - خبر

 

 

تیم کشتی اردبیل قهرمان مسابقات جوانان کشور شد

تیم منتخب استان اردبیل عنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه ب را به خود اختصاص داد.

تیم کشتی اردبیل قهرمان مسابقات جوانان کشور شد
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه ب "گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش" روزهای 30 مهر و اول آبان ماه در شهر دهگلان استان کردستان برگزار شد و در پایان تیم اردبیل با اقتدار به عنوان قهرمانی دست یافت.
 
فرنگی کاران جوان اردبیلی که در مرحله گروهی تیم های آذربایجان شرقی و کرمان را با نتایج مشابه 9 – یک و تیم های خراسان رضوی و آذربایجان غربی را با نتایج مشابه 8 – 2 پشت سر گذاشته بودند، در دیدار نهایی تیم میزبان(کردستان) را که در گروه دیگر به عنوان نخست دست یافته بود، با حساب 7 – 3 شکست داده و عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دادند.
 
در پایان این رقابت ها بعد از تیم اردبیل، تیم های کردستان و خراسان رضوی دوم و سوم شدند و تیم های اصفهان، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، قزوین، آذربایجان شرقی و بوشهر عناوین چهارم تا دهم را کسب کردند.
 
در رده بندی انفرادی هم برای تیم اردبیل امید علیاری در 60 کیلوگرم، سیاوش منصور ینگجه در 63، بهرام معروفخانی در 67 و عبدالله اربابی در 77 کیلوگرم به نشان طلا دست یافتند و محمد بایرامی در 55 کیلوگرم، فرزاد حسینی در 72، حسین خوش طینت در 82 و مهدی کلانتری در 125 کیلوگرم به عنوان سوم و نشان برنز دست یافتند.