سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تیم ملی وزنه برداری کشور برای مسابقات آسیایی 2018 آماده می شود - خبر

 

 

تیم ملی وزنه برداری کشور برای مسابقات آسیایی 2018 آماده می شود

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: در حال حاضر تیم ملی وزنه‌برداری کشور برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ آماده می‌شود.

تیم ملی وزنه برداری کشور برای مسابقات آسیایی 2018 آماده می شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سجاد انوشیروانی در حاشیه مجمع انتخاباتی هیئت وزنه‌برداری استان اردبیل افزود: در حال حاضر تیم وزنه‌برداری برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ آماده می‌شود.
 
وی گفت: در برنامه جدید پیشنهادی وزنه‌برداری کشور با شرایط سنتی تمرینی در این رشته ورزشی خداحافظی خواهد کرد.
 
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری افزود: در عین حال برنامه‌ای به فدراسیون وزنه‌برداری کشور ارائه‌شده که در قالب آن تیم ملی جهت آماده‌سازی برای المپیک ۲۰۲۰ از چارچوب تعریف شده‌ای از تمرینات برخوردار می‌شود.
 
انوشیروانی با بیان اینکه در این برنامه جوان‌گرایی و استفاده از ظرفیت‌های امید و جوان مورد تأکید است، ادامه داد: علاوه بر این استفاده از سیستم‌های نوین وزنه‌برداری نیز تأکید می‌شود.
 
وی متذکر شد: در نظر داریم تا المپیک ۲۰۲۰ با شیوه‌های سنتی تمرین خداحافظی کرده و از شیوه‌های جدید و روز دنیا برای پرورش وزنه‌برداران استفاده کنیم.
 
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در خصوص وضعیت سهمیه استان اردبیل در این المپیک نیز اضافه کرد: متأسفانه در سال‌های اخیر برای اصلاح زیرساخت‌ها و پایه ورزش استان اردبیل ضعیف عمل شده است.
 
انوشیروانی گفت: این در حالی است که استان اردبیل پتانسیل‌های ورزشی مطرحی دارد و حداقل در رشته وزنه‌برداری می‌توان چند نماینده به المپیک اعزام کرد.
 
وی برنامه آتی خود را حمایت از وزنه‌برداران استان برای دست‌یابی به سهمیه مناسب عنوان و اضافه کرد: در این راستا از ظرفیت پیشکسوتان نیز بهره خواهیم گرفت.