سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تیم شهرداری از نگاه اردبیلی‌ها قهرمان است - خبر

 

 

تیم شهرداری از نگاه اردبیلی‌ها قهرمان است

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل گفت: از نگاه اهالی استان اردبیل، رسانه‌ها و خود بنده تیم شهرداری اردبیل قهرمان واقعی است چراکه این تیم در نیم فصل دوم امتیازات بسیار خوبی را با انجام بازی‌های مناسب جمع کرده است.

تیم شهرداری از نگاه اردبیلی‌ها قهرمان است

 محمدعلی ربیعی عصر امروز در نشست مطبوعاتی پیش از بازی مقابل نفت و گاز گچساران در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: وضعیت تیم شهرداری وضعیت خوبی است به طوری‌که این تیم روند رو به رشدی را پشت سر گذاشته و به رغم خستگی انتهای فصل، سعی می‌کند در دو بازی باقی مانده مقابل نفت و گاز گچساران و نیروی زمینی تهران به برتری دست پیدا کند.

وی به تقویم اختصاصی امروز و فردای این تیم برای بازی خانگی مقابل نفت و گاز گچساران اشاره کرد و گفت: ما در حالی که هیچ مصدومی نداریم با دو محروم یک بازی حساس با نفت و گاز گچساران برگزار می‌کنیم که امیدواریم با حضور بیش از 10 هزار تماشاگر همچون فولاد نوین اهواز بتوانیم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل تصریح کرد: رقبای ما به ویژه مس کرمان که ما هفته گذشته برابر این تیم شکست خوردیم به مراتب وضعیت مالی و امکاناتی بسیار خوب و سرتر از ما دارند به طوریکه ما حتی قادر به انجام سفر هوایی به مقصد استان‌هایی نیستیم که با آنها بازی داریم و نمی‌توانیم شرایط خوبی را مهیا کنیم.

ربیعی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ما در حالی مقابل تیم مس کرمان قرار گرفتیم که سه بازیکن اصلی خود را نداشتیم و با تغییراتی که انجام دادیم بازی پایاپایی را با تیم رقیب انجام دادیم و توانستیم فعل خواستن را با تلاش بازیکنان خوب صرف کنیم.

وی بیان کرد: به رغم غایب بودن بازیکنان‌مان و کمبود امکانات در مقابل مس کرمان تا دقایق پایانی بازی سزاوارانه‌ای را انجام دادیم و حتی نزدیک بود برنده بازی تیم شهرداری اردبیل باشد که این اتفاق نیفتاد و با 10 نفره شدن تنها با اختلاف یک گل از حریف شکست خوردیم.

ربیعی با ابراز رضایت از بازی خوب موسی شهبازی مهاجم این تیم و امیدواری برای برد مقابل نفت و گاز گچساران اضافه کرد: ما امیدواریم با یک بازی مناسب در روزهای آینده بتوانیم با شکست حریفان خودمان را جزء مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر بدانیم.

وی گفت: لیگ شهرداری اردبیل لیاقت حضور در لیگ برتر را دارد و قطعاً بهتر می‌تواند با حضور در لیگ برتر برای تیم‌های دیگر خط و نشان بکشد به طوری‌که این تیم از نگاه ما، مردم اردبیل و رسانه‌ها قهرمان واقعی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل در مورد شانس این تیم برای رسیدن به پلی‌آف ادامه داد: ما حتی اگر یک درصد شانس برای صعود به پلی‌آف داشته باشیم قطعاً با تلاش بی‌وقفه سعی می‌کنیم تا امکان این امر فراهم آید.

ربیعی از حمایت‌های فرماندار اردبیل، تک تک اعضای شورای شهر به ویژه شهردار پرتلاش و نمونه اردبیل و مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری در حمایت از این تیم قدردانی کرد و افزود: این تیم در یک فضای صمیمانه و همبستگی واقعی قطعاً به برد مقابل حریفان در دو بازی آینده امیدوار است و انتظار می‌رود همچون سال گذشته این بار نیز جشن صعود به لیگ برتر را در اردبیل برگزار کنیم.