سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

تیم شهرداری اردبیل به لیگ برتر کشتی فرنگی کشور صعود کرد - خبر

 

 

تیم شهرداری اردبیل به لیگ برتر کشتی فرنگی کشور صعود کرد

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل گفت: تیم شهرداری اردبیل با کسب نتیجه پیروزی در مقابل رضاپویش جنوب اهواز در یک قدمی صعود به لیگ برتر کشتی فرنگی کشور قرار گرفت.

تیم شهرداری اردبیل به لیگ برتر کشتی فرنگی کشور صعود کرد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، داور مجنون با اشاره به درخشش کشتی‌گیران استان در رقابت‌های لیگ دسته یک کشتی فرنگی کشور اظهار داشت: با پیروزی نماینده اردبیل در مقابل اهوازی‌ها، شانس ما برای صعود از گروه به عنوان تیم نخست دوچندان شد.
 
وی افزود: پیروزی شهرداری اردبیل در دور برگشت لیگ دسته یک کشتی فرنگی کشور در شرایطی رقم خورد که در دیدار رفت نیز در مقابل این تیم با اقتدار و با نتیجه 7-3 به برتری دست یافته بودیم، هر چند پیروزی در اهواز در یک بازی بسیار سخت و نزدیک رقم خورد و امتیاز مثبت شهرداری منجر به برتری در مقابل حریف نامدار اهوازی شد.
 
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل بیان کرد: در دیدار مقابل رضاپویش جنوب اهواز، به مانند مصاف مقابل تیم منتخب "سید بابل" رقم خوردن نتیجه نهایی دیدار به کشتی آخر و دسته فوق‌سنگین کشید و برنده این دیدار، نتیجه کل بازی را مشخص می‌کرد که خوشبختانه با درخشش محسن فتاحی در دسته +120 کیلوگرم به عنوان تیم برتر این دیدار معرفی شدیم.
 
مجنون به تشریح کیفیت دیدار کشتی‌گیران اردبیلی در مقابل "رضاپویش اهواز"  گفت: با وجود کسب نتیجه مساوی 5-5 در یک بازی خارج از خانه، به لطف تفاضل امتیاز بیشتر با نتیجه 23-18 به عنوان تیم برنده دیدار معرفی شدیم.
 
وی پیروزی فرنگی‌کاران شهرداری اردبیل در این دیدار را بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود: اهواز به عنوان مهد کشتی فرنگی کشور محسوب شده و کسب چنین نتیجه‌ای در یک دیدار خارج از خانه از ظرفیت بالای کشتی‌گیران اردبیلی خبر می‌دهد و امیدواریم با صعود به لیگ برتر بار دیگر ظرفیت مناسب خود را در این سطح از مسابقات نشان دهیم.