سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تیم شهرداری اردبیل برای بازی با پاس همدان آماده است - خبر

 

 

تیم شهرداری اردبیل برای بازی با پاس همدان آماده است

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی شهرداری اردبیل گفت: تیم شهرداری اردبیل برای بازی با پاس همدان آماده است.

تیم شهرداری اردبیل برای بازی با پاس همدان آماده است

 شهرام علیپور عصر امروز در جلسه هماهنگی آغاز مسابقات لیگ دسته یک تیم شهرداری اردبیل در هیئت فوتبال اردبیل اظهار کرد: به صورت رسمی از روز دوشنبه لیگ دسته یک فوتبال کشور آغاز می‌شود که در گام اول ساعت 17:30 دقیقه تیم شهرداری اردبیل میهمان تیم پاس همدان است که امیدواریم از همین بازی اول تیم شهرداری با قدرت تمام در لیگ حضور پیدا کند.

وی با بیان اینکه در دومین بازی در هفته آینده تیم شهرداری اردبیل میزبان مس کرمان است، تصریح کرد: در هفته سوم نیز تیم شهرداری اردبیل در ورزشگاه تختی میزبان گیتی‌پسند اصفهان است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی شهرداری اردبیل با بیان اینکه در مسابقات لیگ دسته اول کشور 19 تیم با هم رقابت می‌کنند، گفت: تیم شهرداری اردبیل از جام حذفی انصراف داده و دلیل انصراف نیز بازی‌های فشرده‌ای است که در لیگ تک گروهی دسته اول کشور است که در دور رفت و برگشت باید با 38 تیم بازی‌هایمان را انجام داده و تنظیم کنیم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی شهرداری اردبیل با بیان اینکه بازی‌های تیم شهرداری اردبیل در تختی برگزار می‌شود، افزود: ما همچنان در اعزام تیم به صورت هوایی به استان‌های مختلف کشور با دغدغه و نگرانی‌هایی روبه‌رو هستیم که قصد داریم تیم شهرداری را امروز به صورت زمینی عازم همدان کنیم تا برای بازی روز دوشنبه حاضر باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ما قرارداد تمام بازیکنان را به ثبت رسانده‌ایم و تیم شهرداری اردبیل بدون مصدوم و محروم در بازی اول به مصاف تیم پاس همدان می‌رود تا با این تیم با سابقه و ریشه‌دار بازی خوبی را به نمایش بگذارد