جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تکمیل 39 هزار واحد مسکن مهر در استان اردبیل - خبر

 

 

تکمیل 39 هزار واحد مسکن مهر در استان اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تاکنون ۳۹ هزار واحد مسکن مهر در استان تکمیل شده و تا پایان امسال زمینه برای اتمام سه هزار واحد باقیمانده نیز فراهم می‌شود.

تکمیل 39 هزار واحد مسکن مهر در استان اردبیل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محبوب حیدری در جلسه شورای مسکن استان اردبیل اظهار داشت: در راستای بررسی موضوعات مسکن مهر، آماده‌سازی شهرک‌های مسکن مهر و مشکل تقسیط تسهیلات مسکن مهر این جلسه تشکیل و تصمیمات لازم در راستای حل این مشکلات اتخاذ شد.
 
وی با اشاره به مشکلات پروژه 528 واحدی مسکن مهر میراشرف بیان کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد مسکن فروش اقساطی باقیمانده واحدهای احداثی مسکن مهر که اقساط‌بندی نشده‌اند ر انجام خواهند داد که انتظار می‌رود این موضوع با جدیت پیگیری شود.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: بر این اساس مقرر شد بانک مسکن به منظور حل مشکل تقسیط تسهیلات مهر و تحویل واحد متقاضیان مسکن مهر، تقسیط تسهیلات را به استناد قانون با اخذ نظر از مراجع قضایی توسط بانک عامل انجام دهد و در این حوزه اقدامات لازم انجام شود.
 
حیدری با اشاره به تکمیل زیرسازی معابر باقیمانده شهرک مهر نیایش تصریح کرد: در این زمینه شهرداری اردبیل نسبت به اجرای آسفالت معابر باقیمانده قبل از شروع بارندگی اقدام خواهد کرد که تصمیمات و رایزنی‌های لازمدر این زمینه انجام شده تا بتوانیم شاهد تحقق این مهم باشیم.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه سهمیه استان اردبیل در حوزه مسکن مهر احداث 42 هزار واحد مسکن بود، اظهار کرد: تاکنون 39 هزار واحد مسکن مهر در استان تکمیل و تحویل داده شده و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان امسال زمینه برای اتمام سه هزار واحد باقیمانده نیز فراهم می‌شود.