جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تکمیل ۷۵ درصد مسکن مهر اردبیل در دولت تدبیر و امید - خبر

 

 

تکمیل ۷۵ درصد مسکن مهر اردبیل در دولت تدبیر و امید

معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۷۵ درصد از پروژه‌های مسکن مهر اردبیل در دولت تدبیر و امید تکمیل و واگذار شده است.

تکمیل ۷۵ درصد مسکن مهر اردبیل در دولت تدبیر و امید
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شهرام باباخانی افزود: از 41 هزار و 378 واحد مسکن مهر اجرایی در استان 39 هزار و 249 واحد به متقاضیان واگذار شده و هزار و 317 واحد نیز آماده تحویل شده است.
 
وی بیان کرد: 812 واحد دیگر از مسکن مهر باقی مانده نیز در اوایل سال آینده تکمیل شده و به متقاضیان واگذار خواهد شد.
 
باباخانی افزود: پروژه ‌های افتتاح شده به شکل کامل و با بهره‌ مندی از خدمات عمومی شامل آبرسانی، گازرسانی، برق ‌رسانی و آسفالت محوطه به متقاضیان تحویل داده شده است.
 
معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل از ساخت هشت باب مسجد و چند مدرسه در مجموعه ‌های مسکن مهر خبر داد و گفت: با همکاری نوسازی مدارس و مشارکت خیران ساخت مدارس در آنها همچنان ادامه دارد و برای سال تحصیلی آینده مدارسی در اردبیل، نمین، خلخال و مشگین‌ شهر آماده بهره ‌برداری خواهند شد.
 
باباخانی با اشاره به اینکه امسال 20 میلیارد ریال برای احداث مدارس در مجتمع های مسکن مهر اختصاص یافته، افزود: تا مهرماه سال آینده پنج مدرسه در این مجموعه ها به بهره برداری خواهد رسید.
 
وی همچنین به طرح های بازآفرینی در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: بازآفرینی 40 محله تا سال 1400 در دستور کار قرار داشته و طرح جامع استانی در این زمینه نهایی شده است.