جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

تکمیل ۶۰ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان اردبیل - خبر

 

 

تکمیل ۶۰ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان اردبیل

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های رها شده ورزشی این استان در دستور کار بوده و برای تکمیل ۶۰ پروژه ورزشی نیمه‌تمام بر اساس برنامه زمان‌بندی تلاش می‌شود.

تکمیل ۶۰ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان اردبیل

سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل امروز در بازدید از پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام و یا در حال اجرای خلخال گفت: تلاش می‌شود تا تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره اولویت‌دار استان با استفاده از اعتبارات ملی و استانی امسال به اتمام برسد.

او افزود: تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی استان از مطالبات به حق ورزشکاران در افزایش سرانه ورزشی و لازمه توسعه ورزش نیز تحقق خواسته ورزشکاران و زمینه‌سازی برای استفاده از اماکن ورزشی مناسب برای رشته‌های ورزشی فعال در استان است.

انوشیروانی اظهارداشت: در حال حاضر هشت طرح ورزشی نیمه‌تمام در شهرستان خلخال در انتظار تامین اعتبار برای تکمیل و بهره‌برداری هستند و پروژه احداث زورخانه خلخال فعال شده است.

او افزود: تکمیل پروژه‌های ورزشی شهرستان خلخال که اقدامات عمرانی و احداث آن از سالیان گذشته آغاز شده، به حدود ۸۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز خواهد داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل به پایان رساندن پروژه‌های دارای اولویت و نیمه‌تمام ورزشی در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم با تامین منابع هر چه زودتر شاهد بهره‌برداری از مجموعه‌های درحال احداث باشیم.