سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

تکمیل پروژه‌های ورزشی خلخال به ۸۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد - خبر

 

 

تکمیل پروژه‌های ورزشی خلخال به ۸۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

سرپرست ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تکمیل پروژه‌های بزرگ ورزشی شهرستان خلخال که از سالیان گذشته شروع شده به ۸۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

تکمیل پروژه‌های ورزشی خلخال به ۸۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

محمدرضا برادران عنوان کرد: تکمیل پروژه‌های ورزشی شهرستان خلخال که اقدامات عمرانی و احداث آن از سالیان گذشته آغاز شده به حدود ۸۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز خواهد داشت.

به گفته وی به پایان رساندن پروژه‌های دارای اولویت و نیمه تمام ورزشی در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم با تأمین منابع هر چه زودتر شاهد بهره برداری از مجموعه‌های در حال احداث باشیم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: تکمیل چمن مصنوعی ورزشگاه پوریای ولی شهرستان خلخال، بهره برداری از زورخانه شهر و بهسازی و تکمیل خانه تکواندو و ساخت سالن‌های ورزشی در طولش و اندبیل از جمله طرح‌های نیمه تمام این شهرستان هستند.

برادران ادامه داد: در سال ۹۸ از طریق اعتبارات استانی و ملی حدود ۲۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به منظور تکمیل طرح‌های ورزشی این منطقه منظور شده است.

به گفته وی اعتبارات ورزشی موجود در استان اردبیل پاسخگوی مالی مناسبی برای تکمیل ده‌ها طرح نیمه تمام نیست.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل بر ضرورت جذب بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در حوزه ورزش تأکید کرد و افزود: با استناد به ماده ۲۷ تکمیل و راه اندازی اماکن ورزشی نیمه کاره با واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی می‌تواند راهگشا باشد.