رونق تولید ملی | شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۸

تکمیل واحدهای مسکن مهر در اردبیل - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تکمیل واحدهای مسکن مهر در اردبیل

تکمیل واحدهای مسکن مهر در اردبیل


مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: یک هزار و 250 واحد مسکن مهر استان تا پایان سال جاری تکمیل و به متقاضیان واگذار می شود.

تکمیل واحدهای مسکن مهر در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، موسی کنعانپور افزود: از این تعداد یک هزار 200 واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر و 50 واحد هم در شهرهای زیر 25 هزار نفر در حال تکمیل است که تلاش شده با امکانات و تجهیزات کامل مورد بهره برداری قرار بگیرد.

وی گفت: 24 هزار و 815 واحد مسکن در این دولت ساخته و تحویل متقاضیان داده شده که از این تعداد 23 هزار و 862 واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر و 953 واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر در این استان تحویل متقاضیان شده است.

کنعانپور با اشاره به طرح های توسعه شهری در استان اردبیل افزود: در حال حاضر 23 شهر از مجموع 26 شهر این استان دارای طرح جامع شهری و سه شهر جدید اسلام آباد ، مرادلو و قصابه هم در حال تهیه طرح هادی شهری بوده که طرح اسلام آباد نهایی شده و 2 طرح دیگر هم در دست تهیه است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل تصریح کرد: 20 شهر استان اردبیل دارای طرح تفصیلی مصوب هستند و طرح های تفصیلی چهار شهر از قبیل اردبیل ،سرعین ،نیر و نمین در دست بازنگری و تهیه می باشد.

کنعانپور بیان کردطرح های تفصیلی سرعین و نمین هم در حال اتمام و طرح تفصیلی نیر هم با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال تهیه است.

وی از پیشرفت فیزیکی 20 درصدی طرح تفصیلی اردبیل خبرداد و افزود: این طرح با تامین اعتبار از سوی شهرداری در دست تهیه است.