سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تکمیل فاضلاب شهری خلخال در انتظار ابلاغ اعتبارات/ صدور پیامکی ۸۲ درصد قبوض آب در خلخال - خبر

 

 

تکمیل فاضلاب شهری خلخال در انتظار ابلاغ اعتبارات/ صدور پیامکی ۸۲ درصد قبوض آب در خلخال

رئیس اداره آب و فاضلاب خلخال گفت: در زمینه اجرای فاضلاب شهری خلخال در مناطق فاقد فاضلاب، برآورد اولیه با حضور کارشناسان اداره آب و فاضلاب شهری انجام و به مرکز استان ارسال شده که منتظر ابلاغ اعتبارات هستیم.

تکمیل فاضلاب شهری خلخال در انتظار ابلاغ اعتبارات/ صدور پیامکی ۸۲ درصد قبوض آب در خلخال

ساعد جعفرزاده اظهار کرد: در زمینه اجرای فاضلاب شهری خلخال در مناطق فاقد فاضلاب، برآورد اولیه با حضور کارشناسان اداره آب و فاضلاب شهری انجام و به مرکز استان ارسال شده که منتظر ابلاغ اعتبارات هستیم

وی افزود: در صورت ابلاغ اعتبارات مورد نیاز، فعالیت‌های اجرایی برای اجرای فاضلاب در مناطق باقی‌مانده شهر خلخال آغاز خواهد شد.

صدور پیامکی ۸۲ درصد قبوض آب در خلخال

رئیس اداره آب و فاضلاب خلخال با اشاره به حذف قبوض کاغذی آب ادامه داد: ۸۲ درصد از جمعیت خلخال عضو سامانه پیامکی و ارتباطی آب و فاضلاب شهری خلخال هستند و اطلاعات قبوض به‌صورت پیامکی صادر و به اهالی ارسال می‌شود.

جعفرزاده بیان کرد: تنها ۱۸ درصد از مردم شهر و برخی از روستاها عضو این سامانه نبوده و مشخصات تلفن همراه سرپرست خانوار را ثبت نکرده‌اند که می‌توانند با ارسال پیامک بدون متن به ۳۰۰۰۰۱۵۲۲۰۰ و دریافت کد اشتراک، به‌صورت آنلاین از آخرین صورتحساب خود باخبر شده و بیش از ده‌ها خدمت را نیز به‌طور مجازی و بدون حضور در پیشخوان‌های دولت و واحد مشترکین دریافت کنند.