جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تکلیف قهرمان لیگ برتر والیبال استان اردبیل امروز مشخص می‌شود - خبر

 

 

تکلیف قهرمان لیگ برتر والیبال استان اردبیل امروز مشخص می‌شود

رئیس هیأت والیبال استان گفت: لیگ برتر والیبال استان اردبیل با برگزاری دیدارهای نیمه‌نهایی به ایستگاه پایانی خود نزدیک شد تا تکلیف قهرمان این دوره از رقابت‌ها امروز مشخص شود.

تکلیف قهرمان لیگ برتر والیبال استان اردبیل امروز مشخص می‌شود
نادر فلاحی از پیگیری مسابقات لیگ برتر والیبال استان خبر داد و اظهار کرد: با برگزاری دیدارهای نیمه‌نهایی، لیگ برتر والیبال استان اردبیل به ایستگاه پایانی خود نزدیک شد تا تکلیف قهرمان این دوره از رقابت‌ها امروز مشخص شود.
 
وی حضور پرشور تیم‌های حاضر و برگزاری منظم مسابقات را از جمله نکات قوت این رقابت‌ها دانست و افزود: با در نظر گرفتن کم و کاستی‌ها و تقویت نقاط قوت در تلاش خواهیم بود تا در سالیان آتی با قدرت، انسجام و کیفیت بیشتری شاهد برگزاری مسابقات مختلف والیبال در اردبیل باشیم.
 
رئیس هیأت والیبال استان اردبیل با اشاره به نتایج مرحله نیمه‌نهایی، توضیح داد: برای مشخص شدن تکلیف تیم‌های نهایی عصر دیروز دو دیدار برگزار شد که در نهایت با برتری 3-1 تیم منتخب والیبال شهرستان پارس‌آباد در مقابل دهیاری فیروز و شکست 3-0 مقاومت اردبیل در برابر هیأت والیبال انگوت به پایان رسید.
 
فلاحی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های انجام پذیرفته دیدار رده‌بندی این مسابقات از ساعت 9 صبح امروز برگزار شد و رقابت نهایی نیز بین تیم‌های پارس‌آباد و انگوت از ساعت 11 امروز در مجموعه ورزشی شهید آسمانی اردبیل پیگیری خواهد شد.
 
وی با دعوت از تماشاگران و علاقه‌مند به والیبال برای تماشای دو دیدار حساس و تماشایی در لیگ برتر والیبال استان، ادامه داد: با برگزاری دیدارهای نهایی و رده‌بندی پرونده این فصل لیگ برتر والیبال استان اردبیل بسته خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس هیأت والیبال استان اردبیل یادآور شد: میزبانی اردبیل از دو رویداد مهم آسیایی و انتخابی جهان در رده سنی امید و بزرگسالان انگیزه مضاعفی را در بین والیبال‌دوستان اردبیلی ایجاد کرده و علاوه بر آن در تجهیز زیرساخت‌های ورزشی نیز نقش‌آفرین بوده و امیدواریم با تداوم این رویکرد مثبت، والیبال اردبیل را به جایگاه حقیقی خود برسانیم.