حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

توپ بازی های آسیایی در اردبیل ساخته می شود - خبر

 

 

توپ بازی های آسیایی در اردبیل ساخته می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل از ساخت توپ این دوره بازی های آسیایی در شرکت طنین پیک سبلان (بتا) اردبیل خبر داد.

توپ بازی های آسیایی در اردبیل ساخته می شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بهمن حسین زاده، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل در بازدید از شرکت طنین پیک سبلان با اعلام این خبر افزود: با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی موجود این شرکت توانسته است توپ های مورد نیاز بازی های آسیایی را تولید کند.

وی تصریح کرد: شرکت طنین پیک سبلان (بتا) حدود 15 هزار توپ با آرم مخصوص مسابقات و طبق استانداردهای فیفا به سفارش امارات که میزبان این دور از مسابقات آسیایی است، تولید و صادر خواهد کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل افزود: تولید این محصولات علاوه بر ایجاد اشتغال زمینه شادابی، سلامت، سرگرمی سالم کودکان و نوجوانان را نیز فراهم می‌کند.

حسین‌زاده با اشاره به نگاه توسعه محور استاندار اردبیل بیان کرد: در راستای ایجاد 20 هزار شغل در سال 97 علاوه بر دمیدن روح تازه به واحدهای نیمه راکد باید واحدهای جدیدی در راستای تولید محصولات داخلی در استان راه‌اندازی شود.

وی با تاکید بر اینکه استانداری اردبیل فرش قرمز برای جذب سرمایه‌گذاران پهن کرده است، اظهار کرد: ایجاد پنجره واحد سرمایه‌گذاری، تسهیل صدور مجوز، ارایه تسهیلات ارزان قیمت و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی زمینه حضور صاحبان ثروت و ایده را در استان مهیا کرده است.