حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸

تولید و پخش 24 هزار و ششصدو نودو سه دقیقه برنامه در نوروز 97 - خبر

 

 

تولید و پخش 24 هزار و ششصدو نودو سه دقیقه برنامه در نوروز 97

صدا و سیمای مرکز اردبیل، در ایام نوروز ۹۷ با تهیه، تولید و پخش 24 هزار و ششصدو نودو سه دقیقه برنامه ی رادیویی، تلویزیونی و خبری، همراه مخاطبان استانی و مسافران نوروزی بود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اردبیل، دکتر ملااحمدی مدیر کل مرکز ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات همه کارکنان در نوروز 97 عملکرد این مرکز اردبیل را چنین تشریح کرد: شبکه استانی سبلان در ایام نوروز  در حوزه ی سیما 14555 دقیقه ویژه برنامه ی نوروزی تولید و پخش نمود که از جمله مهم ترین آنان می توان به برنامه های «یازنغمه سی»، «بایراموز مبارک»، «مستند»، «فیلم های سینمایی»، «اوشاقلار سلام»، «ائلیمیز، دبلریمیز»، «مشه ناغیللاری»، «ارتباط با کاروان راهیان نور» و.. اشاره نمود که میهمان خانه های مخاطبان استانی شد.

صدای مرکز اردبیل نیز با تولید و پخش بیش از 7705 دقیقه برنامه ی رادیویی از جمله: «بهار سسی»، «گلگشت سبلان»، «یازنغمه سی»، «ایشیقلی یول»، «ترنم بهار»، «نمایش بایرام شاه»، «نمایش حالواجیلار»، «ایران را بگردیم» و... با شنوندگان خود در ایام نوروز همراه و هم صدا بود.

خبر مرکز اردبیل نیز، با تولید و پخش بیش از 2433 دقیقه گزارش و ارتباط با شبکه های سراسری، پخش گزارش های خبری، تولیدی و همچنین ارتباط و مصاحبه با دستگاه های نظارتی و خدمات رسان استان از جمله: نیروی انتظامی ، پلیس راه، راهداری و حمل و نقل، هواشناسی، مرکز فوریت های پزشکی، اورژانس، هلال احمر، میراث فرهنگی و گردشگری و... اطلاع رسانی بسیار خوبی را برای مخاطبان رقم زد.

همچنین معاونت فضای مجازی صداوسیمای مرکز اردبیل نیز با انتشار و درج بیش از 260 عنوان اخبار، رویداد، اطلاعیه از جمله: پیام رهبری با موضوع شعار سال در قالب های مختلف، ویدئو، خبر،تولید ویژه به تعداد 20 اثر، درج 8 عنوان مقاله با عناوینی متنوع با موضوع معرفی آداب و رسوم بومی و محلی استان، موسیقی با عنوان نسیم بهار به تعداد 10 اثر، اینفوگراف، موشن گرافیک، متن، پادکست، عکس، گیف، گزارش، درج نقشه راهنمای استان و اماکن زیارتی و تاریخی استان و شماره تلفن های ضروری ، طراحی صفحه ی ویژه نوروز در وب سایت مرکز و... بسیار خوش درخشید و با مخاطبان شبکه سبلان همواره در ارتباط بود.