حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

تولید و پخش بیش از 21 هزار و سیصدو سی و پنج دقیقه برنامه در نوروز 96 - خبر

 

 

تولید و پخش بیش از 21 هزار و سیصدو سی و پنج دقیقه برنامه در نوروز 96

صدا و سیمای مرکز اردبیل برای ایجاد نشاط و شادابی مخاطبان در ایام عید نوروز بیش از 21 هزار و سیصدو سی و پنج دقیقه برنامه توليد و پخش کرد.

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز ،‌ معاونت صداي مركز اردبيل با تأمين، توليد و پخش بيش از هفت هزار و 570 دقيقه برنامه در قالب ویژه برنامه های یازنغمه سی، گلگشت سبلان، ایل تحویلی، سفرنامه، سریال بایرام شاه ، ایشیقلی یول، نمایش وگلچین برنامه ها و پخش سرود وموسیقی سعی کرد فضای شاد و مفرحی را برای هم استانی ها و میهمانان نوروزی ایجاد کند.

معاونت سيماي مركز اردبيل نیز با تامين، توليد و پخش بيش از سیزده هزار و 155 دقيقه برنامه از جمله یازنغمه سی، ایل تحویلی، اوشاقلار آی اوشاقلار، سریال تلویزیونی، فیلم سینمایی، ارتباط با کاروان راهیان نور، جاذبه های گردشگری ایران، و پخش سرود و موسیقی های محلی توانست لحظات خوبی را برای برای بینندگان فراهم نماید.

معاونت خبر مركز اردبيل نيز همچون معاونت هاي صدا و سيما با توليد و پخش گزارش هاي مختلف تلويزيوني و راديويي از حال و هوای مسافران نوروزی در مجموع بيش از شش صدو ده دقیقه به این موضوع پرداخت.

همچنين پايگاه اطلاع رساني صدا و سيماي مركز اردبيل نيز با طراحي و بارگذاري صفحه ويژه عید نوروز اقدام به درج پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی، نقشه های راهنمای استان، اماکن زیارتی و تاریخی استان، جدول پخش برنامه های شبکه استانی، تولیدات ویژه،              درج 8 عنوان مقاله با عناوینی متنوع با موضوع معرفی آداب و رسوم بومی و محلی استان و معرفي ويژه برنامه هاي راديويي و تلويزيوني اين مركز نمود.