جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

تولید روزانه 2000 ماسک در شهرستان خلخال - خبر

 

 

تولید روزانه 2000 ماسک در شهرستان خلخال

فرمانده سپاه خلخال گفت: در ادامه مبارزه با کرونا ویروس و همدلی مردم و بسیجیان و بخش خصوصی دو واحد کارگاه تولیدی در خلخال با تولید روزانه دو هزار ماسک راه اندازی شد.

تولید روزانه 2000 ماسک در شهرستان خلخال

جهانبخش عطایی اظهار کرد: دو واحد تولید ماسک به همت بسیج سازندگی و با همکاری اداره فنی و حرفه‌ای و بخش خصوصی و با نظارت دانشکده علوم پزشکی شهرستان در جهت رفع نیاز ماسک شهروندان خلخال راه‌اندازی شد.

وی افزود: این دو واحد نمونه عزم مردمی در تولید ملی و حرکت خود جوش مردم در مقابله با سرایت ویروس کرونا است و روزانه بیش از ۲۰۰۰ ماسک بهداشتی سه لایه در این دو کارگاه در خلخال تولید و روانه بازار می‌شود.

فرمانده سپاه خلخال گفت: با همکاری بخش خصوصی و دارا بودن امکانات و زیر ساخت تولید اقلام بهداشتی در خلخال در روزهای آتی واحد تولید شوینده‌های بهداشتی، مواد ضدعفونی و الکل در خلخال نیز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

عطایی گفت: از مرکز فنی و حرفه‌‌ای شهرستان قدردانیم که سالن‌های آماده خیاطی را برای دوخت ماسک واگذار کردند تا طی روزهای آتی نیاز مردم در تامین ماسک رفع شود.

وی بیان کرد: همچنین در سپاه شهرستان خلخال با استقرار بیش از ده‌ها خودروی آتش‌نشانی، سم‌پاش و تراکتور، فعالیت سم‌پاشی و گندزدایی در معابر خلخال با قوت ادامه دارد.