حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۸ دی ۱۳۹۷

تولید روزانه 12 هزار توپ ورزشی در اردبیل - خبر

 

 

تولید روزانه 12 هزار توپ ورزشی در اردبیل

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: روزانه 12 هزار توپ ورزشی در شرکت تولیدی توپ‌های ورزشی در اردبیل تولید می شود.

تولید روزانه 12 هزار توپ ورزشی در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بهمن حسین‌زاده گفت: براساس قولی که در بازدید گذشته به صاحبان این شرکت داده شده بود ازمعاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان برای بازدید و بررسی مشکلات این شرکت و رفع موانع فروش دعوت به عمل آمد.
 
وی با بیان اینکه این شرکت روزانه 12 هزار توپ ورزشی تولید می‌کند، افزود: از مسئولان کشوری ورزش و جوانان و هیئت‌های ورزشی تقاضا داریم به منظور حمایت از کالای ایرانی از محصولات این شرکت خریداری کنند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل بیان کرد: 220 نفر از جوانان در این شرکت مشغول بوده و ریالی تسهیلات بانکی دریافت نکرده‌اند بنابرین باید از چنین سرمایه‌گذاران و کارفرمایان حمایت جدی در بازار خرید صورت گیرد.
 
حسین‌زاده با اشاره به اینکه شرکت تولیدی توپ‌های ورزشی در استان اردبیل باید با حمایت برندسازی شود، گفت: تولید این محصولات علاوه بر ایجاد اشتغال زمینه شادابی، سلامت، سرگرمی سالم کودکان و نوجوانان را نیز فراهم می‌کند.
 
وی تصریح کرد: تنوع طرح، کیفیت بالا و توجه به علایق فرزندان این مرز و بوم در رشته‌های مختلف ورزشی مورد توجه قرار گرفته و امیدواریم با ایجاد بازار مناسب توسط وزارت ورزش و جوانان انگیزه فعالیت در این شرکت مضاعف شود.