جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

تولید انواع ماسک در اردبیل - خبر

 

 

تولید انواع ماسک در اردبیل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: به منظور هماهنگی و افزایش تعامل بین دستگاه‌ها و حمایت از واحد‌های تولیدکننده انواع ماسک و تهیه و توزیع و قیمت‌گذاری این کالای بهداشتی برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

تولید انواع ماسک در اردبیل

رامین صادقی،  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: به منظور هماهنگی و افزایش تعامل بین دستگاه‌ها و حمایت از واحد های تولیدکننده انواع ماسک و تهیه و توزیع و قیمت‌گذاری این کالای بهداشتی برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

 او افزود: در راستای حمایت از واحد های تولید کننده انواع ماسک بررسی و تسهیل مشکلات واحدهای تولید کننده که از زمان شیوع کرونا در خدمت مردم بوده‌اند از اهداف اصلی است.

صادقی در خصوص قیمت‌گذاری انواع ماسک گفت: قیمت‌ها همان قیمت قبلی خواهد بود در صورت نیاز آنالیزهای جدید با استانداردهای لازم انجام و در صورت لزوم قیمت مناسب متعاقبا اعلام خواهد شد.

او در خصوص نحوه تامین و توزیع انواع ماسک گفت: در خصوص تهیه و تامین مواد اولیه تولید ماسک رایزنی‌های لازم انجام یافته و جای نگرانی نیست چرا که دستگاه‌های جدید توسط سرمایه‌گذاران تهیه و در دست راه‌اندازی است.