جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

توسعه ورزش محلات در دستور کار است - خبر

 

 

توسعه ورزش محلات در دستور کار است

شهردار اردبیل گفت: توسعه ورزش محلات یکی از عوامل مهم ارتقای سلامت شهروندان در اردبیل است.

توسعه ورزش محلات در دستور کار است
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حمید لطف اللهیان در جمع اعضای هیات والیبال استان با اشاره به پتانسیل بالای اردبیل در رشته ورزشی والیبال، گفت: شهرداری اردبیل حامی ورزش و سلامتی شهروندان است و در این راستا همکاری‌های گسترده‌ای با رشته‌های مختلف مخصوصا رشته پرطرفدار والیبال در برگزاری مسابقات مختلف بین المللی و استانی این رشته داشته است.
 
او افزود: توسعه ورزش در قالب عمومی و در محلات برای ارتقای سلامت عموم شهروندان یکی از رسالت‌های مهم شهرداری اردبیل است چرا که یکی از راه‌های مهم دست یافتن به سرزندگی اجتماعی در شهر، توجه به امر ورزش و حمایت از فعالان این حوزه است.
 
شهردار اردبیل بر هم اندیشی فعالان والیبال با سازمان فرهنگی - ورزشی شهرداری تاکید کرد و گفت: در خصوص تامین زیرساخت‌های والیبال در محلات لازم است تا بررسی‌هایی در این حوزه انجام شود و پس از احصاء نیاز‌ها جهت فراهم کردن زیرساخت‌ها، شهرداری همکاری‌های لازم را در جهت توسعه این ورزش در محلات خواهد داشت.
 
لطف اللهیان ادامه داد: شهرداری اردبیل در تعدادی از پارک‌ها اقدام به فراهم کردن زیرساخت‌های رشته والیبال در جهت ترویج این رشته پرطرفدار کرده و همچنین این سازمان آمادگی خود را جهت تامین زیرساخت‌های والیبال ساحلی در سطح استاندارد‌های بین المللی در مجموعه فرهنگی، تفریحی و توریستی دریاچه شورابیل اعلام می‌کند.
 
او توسعه ورزش محلات را یکی از دغدغه‌های اصلی شهرداری عنوان کرد و گفت: در بحث تیم داری و اعزام به مسابقات و همچنین حمایت از تیم‌های محلات اقدامات و همکاری‌های لازم را در جهت رشد ورزش محلات و توسعه ورزش همگانی خواهیم داشت.
 
شهردار اردبیل حمایت از ورزش محلات را عاملی مهم در کشف و پرورش استعداد‌های ورزشی معرفی کرد و گفت: توجه به ورزش‌های تیمی و همگانی در محلات در پیشگیری از بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی نیز موثر خواهد بود.