جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

توسعه ناحیه صنعتی در بیله‌سوار - خبر

 

 

توسعه ناحیه صنعتی در بیله‌سوار

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت:‌ با اختصاص زمین مورد نیاز برای شهرک صنعتی روحکندی، این ناحیه صنعتی در شهرستان بیله‌سوار توسعه می‌یابد.

توسعه ناحیه صنعتی در بیله‌سوار

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آرام حلیم در جلسه توسعه شرکت شهرکهای صنعتی شهرستان بیله‌سوار اظهار داشت: توسعه شهرک صنعتی روحکندی امری ضروری است و در این راستا خواستار اقدام به موقع در حوزه واگذاری زمین از طریق منابع طبیعی بیله‌سوار برای توسعه شهرک صنعتی روحکندی در شهرستان هستیم.
 
وی با اشاره به شعار سال 95 و لزوم تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی گفت: برای افزایش سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی بایستی زیرساختهای لازم را در سطح شهرستان به منظور جذب سرمایه گذار و ایجاد واحدهای صنعتی، صنایع تبدیلی و تولیدی فراهم کنیم تا از مهاجرت بی‌رویه روستانشینان و حاشیه نشینی در شهرهای بزرگ جلوگیری کنیم.
 
حلیم در مورد سیاستهای دولت یازدهم در راستای راه‌اندازی و فعالسازی 7 هزار و 500 واحد تولیدی راکد در سطح کشور با 160 هزار میلیارد ریال اعتبار افزود: در سطح شهرستان نیز 13 واحد تولیدی راکد شناسایی و به منظور راه‌اندازی مجدد این طرحها مبلغ 155 میلیارد ریال در ستاد تسهیل استان تخصیص یافته است.
 
فرماندار شهرستان بیله‌سوار بیان کرد: ایجاد انگیزه و رغبت و تشویق در راستای جذب سرمایه‌گذاران در شهرک‌ صنعتی در راستای رونق کارخانه‌ها با تشویق آنها از طریق تسهیلات اعطایی، فراهم کردن زیرسازی و جذب سرمایه‌گذار خصوصی ضروری است و حضور مستمر در شهرک صنعتی و بازدید سبب دلگرمی سرمایه‌گذار می‌شود.
 
حلیم اظهار کرد: 30 هکتار از اراضی ملی در اطراف ناحیه صنعتی روحکندی برای توسعه شهرکهای صنعتی در نظر گرفته شده است که اطلاع‌رسانی و توسعه شهرک صنعتی باید در اولویت کاری قرار گیرد و توسعه آن ضروری است.