جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

توسعه راه‌های استان اردبیل ادامه دارد - خبر

 

 

توسعه راه‌های استان اردبیل ادامه دارد

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: اعتبارات عمرانی کشور به هیچ‌وجه ۱۰ برابر افزایش نیافته درحالی که توسعه راه‌‌های استان اردبیل ادامه دارد.

توسعه راه‌های استان اردبیل ادامه دارد
محبوب حیدری بعدازظهر امروز در جلسه شورای شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهار داشت: در سه سال گذشته اعتبارات عمرانی کشور به هیچ‌‌وجه 10 برابر افزایش نیافته در حالی که اعتبارات حوزه راه‌‌‌های استان اردبیل در این سه سال 10 برابر رشد نشان می‌‌‌دهد و توسعه راه‌‌های استان اردبیل همچنان ادامه دارد.
 
 وی افزود: تخصیص و جذب اعتبارات برای توسعه راه‌های استان تا 100 درصد اتفاق افتاده که این امر از توجه جدی به حوزه راه‌‌ها و چهاربانده کردن آن استو ما در این حوزه قدردان  پیگیری استاندار اردبیل، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و نمایندگان استان در پیگیری جذب اعتبارات برای حوزه راه‌های استان اردبیل هستیم.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به ردیف‌دار شدن تمامی راه‌های استان در پیوست یک قانون بودجه بیان کرد: تمامی راه‌های شریانی استان اردبیل به غیر از 50 تا 60 کیلومتر ردیف اعتباری ملی دارد و از لحاظ شروع پروژه‌ها و تامین اعتبار آنها مشکلی نداریم.
 
حیدری تصریح کرد:  با انتخاب پیمانکار بزودی احداث تونل دوم حیران و همچنین چهارخطه گرمی به بیله‌سوار آغاز خواهد شد که در بودجه سال 99 تامین اعتبار کامل در این زمینه انجام شده است.
  
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی به 9 مصوبه کارگروه زیربنایی با نظر مساعد اعضای این کارگروه اشاره و تصریح کرد: عمده این پروژه‌ها مربوط به صدور مجوز برای پرواربندی بره و گوسفند، توسعه باغات و احداث واحدهای صنعتی است.