سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

توسعه خلخال در زمینه کشاورزی ، صنعتی و گردشگری هدف‌گذاری شده است - خبر

 

 

توسعه خلخال در زمینه کشاورزی ، صنعتی و گردشگری هدف‌گذاری شده است

استاندار اردبیل گفت: توسعه شهرستان خلخال در همه زمینه‌های کشاورزی ، صنعتی و گردشگری هدف‌گذاری شده است.

توسعه خلخال در زمینه کشاورزی ، صنعتی و گردشگری هدف‌گذاری شده است

اکبر بهنامجو تصریح کرد: از مشارکت سرمایه‌گذاران برای رشد و توسعه خلخال در همه حوزه‌های صنعت، گردشگری ، احداث گلخانه و کشاورزی بهره‌گیری می‌شود.

وی بیان کرد: توسعه تک بعدی در هیچ یک از مناطق استان مدنظر نبوده و با ایجاد زیرساخت سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف برای رونق اقتصادی شهرستان‌های استان تلاش خواهد شد.

استاندار اردبیل حمایت از سرمایه‌گذاران و ارائه مشوق‌ها و تامین زیرساخت‌ها را در این راستا از مولفه‌های مورد پیگیری در استان برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در مناطق مختلف استان برشمرد.

وی  از در حال اجرا بودن چند کارخانه بزرگ در شهرستان خلخال خبرداد و گفت: این کارخانه‌ها با هدف رونق منطقه و ایجاد اشتغال برای جوانان با همکاری سرمایه‌گذاران در حال اجرا است

بهنامجو اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری در مناطق مختلف از جمله خلخال را بدون همدلی و پیگیری غیرعملی دانست و از وحدت و همدلی مسئولان و امام جمعه این شهرستان قدردانی کرد.

استاندار اردبیل اجرای برخی پروژه‌های بزرگ در منطقه را نیازمند اعتبارات کلان دانست و افزود: با توجه به محدود بودن بودجه‌ها نسبت به هزینه‌های لازم این پروژه‌ها تلاش می‌شود مشارکت سرمایه‌گذاران واجد شرایط جلب شود.

وی به اجرای جاده و ناحیه صنعتی در شهرها تابعه شهرستان خلخال از جمله کلور - درام و هشتجین اشاره کرد و اجرای این زیرساخت‌ها را در راستای توسعه شهرستان دانست.