سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

توسعه تسهیلات بانکی فرهنگیان اجرا می‌شود - خبر

 

 

توسعه تسهیلات بانکی فرهنگیان اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: به منظور توجه به مطالبات عمده فرهنگیان، توسعه تسهیلات بانکی همکاران فرهنگی از جمله برنامه‌های در دست اجرا بوده و آموزش و پرورش اردبیل تمامی تلاش خود را برای تحقق آن به‌کار خواهد بست.

توسعه تسهیلات بانکی فرهنگیان اجرا می‌شود
احمد ناصری روز جمعه در تشریح آخرین وضعیت رفاهی و خدماتی فرهنگیان استان اردبیل اظهار کرد: از جمله برنامه‌های مهم آموزش و پرورش توجه به کیفی‌بخشی فعالیت‌های علمی و فناوری فرهنگیان و دانش‌آموزان است.
 
وی به برنامه‌های اخیر این سازمان اشاره کرد و افزود: به منظور توجه به مطالبات و نیازهای عمده فرهنگیان توسعه تسهیلات بانکی همکاران از جمله برنامه‌های در دست اجرا بوده و برای هموار شدن این مسیر از تمامی تلاش و توان خود استفاده خواهیم کرد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: انجام برنامه‌های مختلف در قالب ارتقای خدمات رفاهی و توسعه بیمه‌ها از جمله دیگر برنامه‌ها و سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش است.
 
ناصری توضیح داد: برای توسعه جایگاه علمی دانش‌آموزان استان اردبیل در مقاطع مختلف نیازمند رویکرد برنامه‌محوری هستیم تا بستر و ظرفیت لازم برای حمایت از آنان فراهم شود.
 
وی بر ضرورت حمایت از انجمن‌های علمی استان تأکید کرد و یادآور شد: رشد ظرفیت‌های علمی مستلزم برخورداری از توسعه فضاهای آموزشی و استمرار حمایت‌های مادی و معنوی است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار کرد: با تهیه و تدوین بسته مدیریتی و آموزشی به مدیران مدارس، چارچوب برنامه‌ها و فعالیت‌های مدارس مختلف استان تسهیل گردیده و برنامه‌های مهم و دارای اولویت اعلام می‌شود و در این مسیر اداره‌کل آموزش و پرورش اردبیل در سال تحصیلی آینده اقدام به تدوین و ارسال آن به مدیران مدارس خواهد کرد.