جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

توزیع 584 تن میوه شب عید در اردبیل - خبر

 

 

توزیع 584 تن میوه شب عید در اردبیل

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تاکنون 584 تن سیب و پرتقال ویژه شب عید در اردبیل توزیع شده است.

توزیع 584 تن میوه شب عید در اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، محسن مصطفایی ظهر امروز در بازدید از غرفه های توزیع میوه شب عید در اردبیل اظهار داشت: توزیع میوه شب عید در اردبیل آغاز شده و تاکنون 370 تن پرتقال و 214 تن سیب در استان اردبیل توزیع شده است.

وی با اشاره به این که در حال حاضر 100 غرفه میوه شب عید در اردبیل دایر است افزود: نظارت همه جانبه ای در توزیع میوه شب عید در اردبیل وجود دارد تا همشهریان اردبیل هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: توزیع میوه شب عید در برخی روستاهای استان نیز انجام می شود تا خانواده های روستایی بتوانند میوه شب عید را به راحتی تهیه کنند.

مصطفایی بیان کرد: قیمت سیب توزیع شده در غرفه های اردبیل یک هزار و 700 تومان و پرتقال نیز یک هزار و 500 تومان است و این میوه ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

وی با بیان این که با برنامه ریزی های انجام شده 900 تن پرتقال و 450 تن سیب در اردبیل توزیع می شود افزود: برنامه ریزی شده تا در ایام تعطیلات نوروزی 4 غرفه توزیع میوه شب عید نیز دایر شود تا شهروندان در این زمینه با مشکلی روبه رو نشوند