جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

توزیع 3 هزار سبد غذایی در بین نیازمندان - خبر

 

 

توزیع 3 هزار سبد غذایی در بین نیازمندان

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از توزیع بیش از 3 هزار و 273 سبد غذایی در قالب طرح فرشتگان رحمت در بین خانواده‌های نیازمند در استان اردبیل خبر داد.

 

خبرگزاری فارس: توزیع 3 هزار سبد غذایی در بین نیازمندان

 

بهرام غیبی عصر امروز در مراسم پایانی طرح فرشتگان رحمت در اردبیل اظهار داشت: با هدف تحقق اهداف بشر دوستانه جمعیت هلال احمر و همچنین کمک به نیازمندان با همیاری و کمک مردم این طرح توسط حوزه معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر و با مشارکت اعضای داوطلب و خیرین برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این طرح و در قالب سبدهای غذایی برخی از نیازمندی خانواده‌های محروم و کم درآمد بین آنها توزیع می‌شود تا امکان دسترسی آنها به سبد غذایی مناسب فراهم آید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خاطر نشان کرد: سبد غذایی توزیعی شامل برنج، قند و شکر، روغن نباتی، چای و ماکارونی بوده که در بین 12 هزار و 783 خانوار به ارزش سه میلیارد و 273 میلیون ریال توزیع شده است.

غیبی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: ‌افراد نیازمند از سوی مددکاران داوطلب جمعیت هلال احمر در سطح خانه‌های داوطلبی شناسایی شده و به آنها خدمات ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح نتایج و ثمرات مطلوبی را در ترویج فرهنگ ایثار و گذشت داشته است، بیان کرد: این طرح با همکاری بیش از 135 نفر از اعضای داوطلب و کارکنان این جمعیت در 80 خانه داوطلبی در سطح استان انجام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این مسئول گفت: تاکنون مبلغ سه میلیارد و 434 میلیون ریال به صورت نقدی و غیرنقدی توسط خیرین برای اجرای این طرح به جمعیت هلال احمر استان اردبیل اهدا شده که این حرکت می‌تواند در مناسبت‌های مختلف توسعه پیدا کرده و گسترش یابد.