جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

توزیع 1500 سبد غذایی توسط خیرین اردبیلی در بین خانواده‌های نیازمند - خبر

 

 

توزیع 1500 سبد غذایی توسط خیرین اردبیلی در بین خانواده‌های نیازمند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران و نیکوکاران استان یک هزار و ۵۰۰ سبد غذایی را بین نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل توزیع کردند.

توزیع 1500 سبد غذایی توسط خیرین اردبیلی در بین خانواده‌های نیازمند

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، صفر توحیدی در جلسه بررسی روند ارائه خدمات حمایتی به خانواده‌های نیازمند اردبیلی در ماه مبارک رمضان اظهار داشت:خیران و نیکوکاران استان یک هزار و 500 سبد غذایی را بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل توزیع کردند کههم‌استانی‌های خیر در مناسبت‌های مختلف با مساعدت‌های خود یاریگر نیازمندان و اقشار آسیب پذیر هستند که همواره در ماه مبارک رمضان شاهد افزایش کمک‌های مردمی هستیم.

وی با بیان اینکه سبد غذایی برای تأمین نیازهای اساسی خانواده‌های تحت حمایت به آنان اهدا می‌شود، افزود: خیران می‌توانند با تهیه اقلام خوراکی این نهاد را در توزیع سبد غذایی بین نیازمندان یاری کنند تا در طول ماه مبارک رمضان بتوانیم سفره‌های اقشار آسیب پذیر را با محبت و مهربانی رنگین سازیم.

توحیدی بیان کرد: از خیران و نیکوکاران انتظار داریم به منظور تأمین نیازهای اساسی خانواده‌های مستمند یاریگر کمیته امداد در رسیدگی به امور فقرا باشند کهکمک‌های مردمی بر اساس سیستم نیازسنجی و با اولویت رفع مسائل ضروری خانواده‌ها، در اسرع وقت بین مددجویان توزیع می‌شود تا مشکلات آنان را به حداقل برساند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل تصریح کرد: هشت هزار کیسه «همیان مولا» بین خیران و نیکوکاران اردبیلی توزیع شده است که این طرح به منظور توسعه همکاری‌ها و مشارکت گسترده مردم نیک اندیش و نوعدوست برای دستگیری از محرومان اجرا می‌شود تا بتوانیم اقلام ضروری و مورد نیاز خانواده‌های بی‌بضاعت را تأمین کنیم.

وی با اشاره به اینکه پس از اهدای اقلام غذایی توسط خیران سبدهای غذایی بین مددجویان توزیع می‌شود، گفت: در این طرح معنوی، هر خانواده با توجه به توان مالی خود اقلامی مانند برنج، روغن و حبوبات را در کیسه همیان مولاقرار داده و آن را به کمیته امداد تحویل می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن به دست خانواده‌های مستمند برسد.

توحیدی اظهار کرد: برپایی سفره‌های اطعام و افطار در تمامی مساجد و محله‌های استان اردبیل از جمله مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است که در ماه مبارک رمضان سال گذشته، بیش از 60 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت از سفره‌های اطعام و افطار، جیره خشک و غذای گرم خیران و نیکوکاران بهره‌مند شدند که امیدواریم امسال نیز چنین اقدامات خیرخواهانه‌ای را مشاهده کنیم.