جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

توزیع ۶۰ هزار حلقه لاستک بین رانندگان استان اردبیل - خبر

 

 

توزیع ۶۰ هزار حلقه لاستک بین رانندگان استان اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از توزیع ۶۰ هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان کامیون استان اردبیل خبر داد.

توزیع ۶۰ هزار حلقه لاستک بین رانندگان استان اردبیل

علی رحمتی، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: برای رفع نیاز رانندگان و حمایت از آن‌ها در جهت خدمات رسانی مطلوب به مردم توزیع لاستیک به نرخ دولتی و سهمیه‌ای همچنان ادامه دارد.

او با اشاره به اینکه توزیع لاستیک ناوگان‌های درون شهری و برون شهری بصورت نرم افزاری و تحت وب انجام می‌شود و حواله‌های صادره نیز برحسب کارکرد ناوگان به صورت سیستمی صادر می‌گردد افزود: رانندگان پرتلاش استان جهت دریافت لاستیک ناوگان باری برون شهری بر اساس کارکرد و پیمایش می‌توانند با در دست داشتن اسناد مالکیت خود در مرکز استان به انجمن صنفی رانندگان کالا مراجعه کنند.

رئیس کمیته حمل ونقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل فعالیت ۸۷ شرکت حمل ونقل کالا با بیش از ۷ هزار و ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری را در استان اردبیل یادآور شد و تصریح کرد:۱۱ هزار و ۴۰۰ راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان اردبیل فعالیت می‌کنند.

رحمتی جابجایی بیش از ۳ میلیون تن کالا در ۱۰ ماه گذشته در استان اردبیل را بیان کرد و گفت: وضعیت حمل ونقل بار و کالا با تلاش فعالان عرصه حمل ونقل کاملا عادی و روان است.