جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

توزیع ۶۰۰ بسته لوازم‌التحریر در پارس آباد - خبر

 

 

توزیع ۶۰۰ بسته لوازم‌التحریر در پارس آباد

مسؤول بسیج سازندگی ناحیه سپاه شهرستان پارس آباد از توزیع ۶۰۰ بسته لوازم‌التحریر در این شهرستان در قالب رزمایش ‌کمک مؤمنانه خبر داد.

توزیع ۶۰۰ بسته لوازم‌التحریر در پارس آباد

تقی حاجیوند اظهار کرد: ۶۰۰ بسته لوازم التحریر و اقلام حمایتی در قالب رزمایش «کمک مؤمنانه» در شهرستان پارس آباد با همکاری بسیج دانش‌آموزی و بسیج سازندگی توزیع شد.

وی افزود: تا پایان ماه صفر ۳ هزار بسته لوازم‌التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

مسؤول بسیج سازندگی ناحیه سپاه شهرستان پارس آباد بیان کرد: اقلام حمایتی شامل، کیف، دفتر، خودکار، مداد، پاک‌کن ، گونیا، خط کش و لوازم بهداشتی است که ارزش ریالی هر بسته یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال عنوان کرد.

وی ادامه داد: این اقدام با هدف کمک به تحصیل دانش‌آموزان در سطح شهرستان انجام شد که در چندین مرحله صورت می‌پذیرد و شناسایی دانش‌آموزان نیازمند با همکاری سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد و اداره آموزش و پرورش انجام شده است.

حاجیوند گفت: بسیج در طول این سال‌ها نشان داده در امامی مقاطع در کنار مردم بوده و برای خدمت به مردم آماده هرگونه مجاهدتی است و اگر در مقطعی با دفاع از حریم کشور و امنیت آن نقش‌آفرینی می‌کرد، امروز بسیجیان جهادگر با ورود به عرصه‌های مختلف این نقش‌آفرینی را در ابعاد مختلف انجام می‌دهند.