جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

توزیع ۴۵۰۰ سبدکالا در بین نیازمندان استان اردبیل - خبر

 

 

توزیع ۴۵۰۰ سبدکالا در بین نیازمندان استان اردبیل

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۴ هزار و ۵۰۰ سبدکالا در بین مددجویان توسط مراکزنیکوکاری استان اردبیل توزیع شد.

توزیع ۴۵۰۰ سبدکالا در بین نیازمندان استان اردبیل

صفر توحیدی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۴ هزار و ۵۰۰ سبدکالا، میوه و شیرینی با مشارکت مراکزنیکوکاری استان اردبیل تهیه و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار و همچنین شب یلدا در بین خانوار تحت حمایت و سایر افراد نیازمند توزیع شد.

او افزود: این بسته‌های غذایی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار و همچنین شب یلدا و به منظور تامین نیاز‌های اساسی خانوار بی‌بضاعت جامعه در بین آن‌ها توزیع شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه برای تهیه و توزیع سبدکالا در بین اقشار آسیب‌پذیر استان اردبیل حدود ۷۰۰ میلیون تومان هزینه پرداخت شده است، بیان کرد: براساس سیستم نیازسنجی، خانوار‌هایی که دچار مشکلات مضاعف بودند شناسایی شده و به آن‌ها سبدکالا تعلق گرفت تا بخشی از نیازهای‌شان برطرف شود.

توحیدی با بیان اینکه هم‌اکنون ۱۱۶ مرکزنیکوکاری در سطح استان اردبیل فعالیت دارند، افزود: مراکزنیکوکاری نقش بسزایی در رفع گرفتاری‌های محرومان جامعه ایفا می‌کنند که این امر موجب گشایش در زندگی آن‌ها خواهد شد.

او با اشاره به اینکه در کنار توزیع سبدکالا، مراکزنیکوکاری خدمات گسترده‌ای را به مددجویان ارائه می‌کنند، گفت: تامین کمک هزینه جهیزیه نوعروسان، خدمات عمرانی، درمانی، تهیه وسایل مورد نیاز سالمندان و رفع سایر مشکلات فقرا و نیازمندان محله از جمله فعالیت‌های مراکز نیکوکاری است.