جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

توزیع ۳۷۶۰ بسته معیشتی و بهداشتی در طرح «همت جوانانه، کمک مؤمنانه» - خبر

 

 

توزیع ۳۷۶۰ بسته معیشتی و بهداشتی در طرح «همت جوانانه، کمک مؤمنانه»

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل از توزیع ۳۷۶۰ بسته معیشتی و بهداشتی در مرحله اول رزمایش «همت جوانانه، کمک مؤمنانه» خبر داد و گفت: این طرح تا دهه آخر صفر ادامه خواهد داشت.

توزیع ۳۷۶۰ بسته معیشتی و بهداشتی در طرح «همت جوانانه، کمک مؤمنانه»
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و ایام ماه محرم الحرام، جلسه هیأت اندیشه‌ورز سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل با محوریت «همت جوانانه، کمک مؤمنانه» و با موضوع امر به معروف و نهی از منکر با حضور معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان اردبیل، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل و اعضای هیأت اندیشه‌ورز برگزار شد.
 
در این جلسه سجاد انوشیروانی، مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل، ضمن گرامیداشت هفته دولت و پاسداشت شهیدان رجایی و باهنر و عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در خصوص رزمایش «همت جوانانه، کمک مؤمنانه» اظهار کرد:  در مرحله اول این طرح که در ماه مبارک رمضان انجام شد، اداره کل ورزش و جوانان با کمک سازمان بسیج ورزشکاران، خیرین، سازمان‌های مردم نهاد و قهرمانان ورزشی، توانست ۳ هزار و ۷۶۰ بسته معیشتی و بهداشتی در ۴ مرحله میان افراد آسیب‌دیده از شیوع کرونا توزیع کند.
 
وی افزود: کمک به هم نوع در شرایط حساس و بحرانی، تکلیفی بر همه افراد جامعه است و در این ایام نیز کمک مؤمنانه در دو مرحله ادامه خواهد داشت.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، انوشیروانی تصریح کرد: در همین راستا با همکاری ستاد تسهیل ازدواج و موسسه خیریه ۱۴ معصوم، ۳۰ سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند تهیه شده است.