جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

توزیع ۲۵۰ بسته معیشتی در مشگین شهر/۶۲ فقره جهیزه آسمانی تحویل نوعروسان شد - خبر

 

 

توزیع ۲۵۰ بسته معیشتی در مشگین شهر/۶۲ فقره جهیزه آسمانی تحویل نوعروسان شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مشگین شهر از توزیع ۲۵۰ بسته معیشتی میان نیازمندان مشگین شهر و تحویل ۶۲ فقره جهیزه آسمانی خبر داد.

توزیع ۲۵۰ بسته معیشتی در مشگین شهر/۶۲ فقره جهیزه آسمانی تحویل نوعروسان شد
محمد پورمند پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته مبارک بسیج اظهار کرد: ۲۵۰ بسته معیشتی در قالب کمک‌های مومنانه توسط سپاه مشگین شهر میان اقشار ضعیف و کم برخوردار جامعه توزیع گردید.
 
وی افزود: این بسته‌ها بین نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر محلات هدف که از طریق پایگاه‌های مقاومت بسیج شناسایی شده بود توزیع شده است.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مشگین شهر بیان داشت: سپاه و بسیج شهرستان با لبیک به فرمان رهبر، از زمان شروع بیماری منحوس کرونا در قالب‌های مختلف و با تشکیل گروه‌های جهادی در بحث گندزدایی و ترویج بهداشت وسلامت، پای کار آمده و در کنار دیگر نهادها به صورت شبانه‌روزی در تلاش هستند تا از مشکلات مردم عزیز منطقه کاسته شود.
 
وی تصریح کرد: قرارگاه سردار شهید حاج  قاسم سلیمانی در تمامی مناطق شهرستان فعال بوده و افراد مبتلا به بیماری کرونا را شناسایی کرده و در صورت درخواست فرد، وی را به نقاهتگاه‌ها منتقل می‌کنند تا از انتقال ویروس به دیگر افراد جامعه جلوگیری شود.
 
پورمند گفت: همچنین ۶۲ فقره جهیزه آسمانی که به همت قرارگاه بسیج سازندگی تهیه شده بود، به نوعروسان تحویل داده شد.