جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اردبیل - خبر

 

 

توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اردبیل

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: ۱۸ هزار بسته معیشتی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان اردبیل توزیع می‌شود.

توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اردبیل

آیت‌الله سیدحسن عاملی عصر امروز در محل برگزاری مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان، اظهار کرد: ۱۸ هزار بسته معیشتی به همت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تهیه شده که امروز عملیات توزیع آن میان خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا آغاز شد.

وی به خدمات فراوان فرهنگی- اجتماعی ستاد اجرایی حضرت امام (ره) اشاره کرد و افزود: این ستاد در نقطه اوج قرار دارد و اقداماتش در ایام قبل و بعد از کرونا در حمایت از قشر ضعیف جامعه ستودنی است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با اشاره به وجود خیرین متعدد در این استان، بیان داشت: استان ما افراد بزرگواری دارد که در ایام سخت، همنوعان خود را یاری می‌نمایند و یقینا این افراد به واسطه مدنیت و فرهنگ غنی ایران اسلامی پرورش می‌یابند.

وی ادامه داد: اکنون ما در استان فرد خیری داریم که روزانه بیش از هزار پرس غذا را به خانواده‌های نیازمند درگیر کرونا که از سوی عوامل اجرایی طرح شهید سردار سلیمانی شناسایی شده‌اند، اعطا می‌کند که این کار بسیار بزرگی است و ما به داشتن چنین خیرانی افتخار می‌کنیم.

امام جمعه اردبیل از مال‌اندوزی برخی از سرمایه‌داران انتقاد کرد و اذعان داشت: در مقابل مردان بزرگ، افرادی هستند که سرمایه‌های خود را در بانک‌ها قرار داده‌اند و از آن نه در راه رشد و توسعه صنعت و نه در امور خیر استفاده نمی‌کنند.

توزیع ۲۲ هزار بسته بهداشتی و ۱۸ هزار بسته معیشتی

افتخار، مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان اردبیل نیز در حاشیه برگزاری این رزمایش عنوان کرد: در سه مرحله قبل رزمایش همدلی و احسان، ۶۰ هزار بسته معیشتی با اقلام مختلف در سطح استان توزیع شد که در حال حاضر  در مرحله چهارم این رزمایش قرار داریم و در این مرحله نیز ۱۸ هزار بسته معیشتی در استان توزیع می‌شود.

وی افزود: در کنار این ۱۸ هزار بسته معیشتی، ۲۲ هزار بسته بهداشتی نیز توزیع خواهد شد تا در مجموع بسته‌های بهداشتی توزیع شده از سوی ستاد اجرایی حضرت امام(ره) به ۴۰ هزار عدد برسد.