جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

توزیع ۱۷۶۰ حلقه لاستیک در بین رانندگان شهرستان بیله سوار - خبر

 

 

توزیع ۱۷۶۰ حلقه لاستیک در بین رانندگان شهرستان بیله سوار

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان بیله سوار از توزیع یک هزار و ۷۶۰ حلقه لاستیک به نرخ دولتی در بین رانندگان شهرستان بیله سوار خبر داد.

توزیع ۱۷۶۰ حلقه لاستیک در بین رانندگان شهرستان بیله سوار
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ضیا فکری گفت: در جهت حمایت از رانندگان هزار و ۷۶۰ حلقه لاستیک به نرخ دولتی و سهمیه‌ای در ۱۰ ماهه گذشته بین رانندگان این شهرستان توزیع شده است.
 
او با بیان اینکه ارتقای ایمنی راه‌ها از اولویت‌های مهم راهداری شهرستان بیله سوار است افزود: در ۱۰ ماهه گذشته راهداران پرتلاش شهرستان بیله سوار ۶۵ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی این شهرستان را خط کشی و ایمن سازی کرده اند.
 
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان بیله سوار از بکار گیری ۸ هزار و ۷۶۰ تن آسفالت سرد و گرم بصورت امانی و پیمانکاری جهت لکه گیری محور‌های مواصلاتی این شهرستان توسط راهداران خبرداد و تصریح کرد: از این مقدار ۷ هزار متر مربع لکه گیری و ۱۵ هزار و ۵۰۰ مترمربع روکش آسفالت در محور بیله سوار- پارس آباد (داخل جعفر آباد)، ۱۶ هزار متر مربع لکه گیری و ۴ کیلومتر روکش آسفالت در محور گرمی - بیله سوار، روکش آسفالت محور انجیر لو- سموکلو حدفاصل قیز قلعه سی تا مسجد لو بطول ۲ کیلومتر انجام و همچنین راهداران سه کیلومتر از حد فاصل محور قشلاق عینی تا اجاق قشلاقی را بهسازی کرده اند.
 
فکری تسطیح، رگلاژوقنوزنی بیش از هزار و ۲۰۰ کیلومتر از حریم راه‌های اصلی، روستایی، خاکی وشنی را در ۱۰ ماهه گذشته یادآور شد و اظهار کرد:در جهت حذف نقاط حادثه خیز و افزایش ایمنی محور‌ها نیز راهداران پرتلاش این شهرستان ۷ هزار و ۵۰۰ متر مکعب خاکبرداری انجام داده اند.
 
او رنگ آمیزی ۶۱۴ متر از سرعتکاه‌ها، برچیدن ۸۸ عدد از علائم فرسوده، بازدید از پمپ بنزین‌ها، سرویس دوره‌ای ۷ دستگاه از ماشین الات سنگین و سبک وحضور به موقع راهداران در صحنه تصادفات و پاکسازی جاده را از اقدامات مهم راهداران شهرستان بیله سوار در ۱۰ ماهه گذشته برشمرد و افزود: در مدت یاد شده ۱۶۷ عدد علائم انتظامی و اخطاری و ۸۳ متر مربع تابلوی اطلاعاتی در سطح جاده‌های این شهرستان نصب شده است.
 
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان بیله سوار با بیان اینکه در جهت حفاظت از حریم راه‌ها از ۷۰ مورد تجاوز به حریم راه‌ها و ساخت و ساز غیرمجاز دراین شهرستان جلوگیری شده است تصریح کرد:با فعالیت گشت راهداری در محور‌های مواصلاتی با دستور قضایی بیش از ۵۰ مورد اخطار کتبی به متخلفان ابلاغ و ۵ مورد نیز قلع و قمع انجام شده است.
 
فکری از انجام هزار و ۶۰۰ کیلومتر باند برفروبی در شهرستان بیله سوار خبرداد و گفت:جهت انجام عملیات زمستانی ۳ اکیپ راهداری با ۱۶ نفر نیروی انسانی و ۱۱ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در محور‌های مواصلاتی این شهرستان مستقر هستند.