جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

توزیع ۱۵۶۰ بسته نوشت‌افزار در استان اردبیل - خبر

 

 

توزیع ۱۵۶۰ بسته نوشت‌افزار در استان اردبیل

مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل گفت: تاکنون ۱۵۶۰ بسته نوشت‌افزار در قالب گام اول پویش همکلاسی مهربان و مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در بین دانش‌آموزان نیازمند استان اردبیل توزیع شده است.

توزیع ۱۵۶۰ بسته نوشت‌افزار در استان اردبیل

ایرج نقی‌پور اظهار کرد: تاکنون یک هزار و ۵۶۰ بسته نوشت‌افزار، کیف و کفش در قالب گام اول پویش همکلاسی مهربان و مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در بین دانش‌آموزان نیازمند استان اردبیل توزیع شده است.

وی افزود: این بسته‌های نوشت‌افزار با مشارکت خیرین، آموزش و پرورش نواحی و مناطق، حوزه‌های مقاومت بسیج دانش‌آموزی، بسیج فرهنگیان، بسیج اصناف، بسیج سازندگی نواحی مقاومت بسیج و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تهیه شده است که در شهرستان‌های پارس‌آباد، گرمی، خلخال، نیر، نمین و سرعین توزیع شد.
 

مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل با اشاره به تداوم رزمایش کمک مؤمنانه، بیان کرد:توزیع بسته‌های نوشت‌افزار پویش همکلاسی مهربان و رزمایش کمک ‌مؤمنانه در شهرستان‌های استان همچنان ادامه دارد و در روزهای آینده نیز شاهد توزیع این بسته‌ها در سطح استان خواهیم بود.

آمادگی حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی جهت دریافت کمک‌های مردمی

نقی‌پور با قدردانی از مشارکت خیرین، آموزش و پرورش و حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان در تهیه نوشت‌افزار رزمایش کمک ‌مؤمنانه، تصریح کرد: با توجه به تداوم رزمایش کمک مؤمنانه و اهمیت کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید، از عموم خیرین و مردم نوع‌دوست استان دعوت می‌شود در تهیه نوشت‌افزار، کیف و کفش مشارکت داشته باشند.

وی از آمادگی کلیه حوزه‌های مقاومت بسیج دانش‌آموزی استان جهت دریافت کمک‌های مردمی خبر داد و اظهار کرد: حوزه‌های مقاومت بسیج دانش‌آموزی در تداوم پویش همکلاسی مهربان نیز با جمع‌آوری کمک‌های مردمی، بسته‌های نوشت‌افزار، کیف، کفش و البسه در اختیار دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده قرار می‌دهند.