جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

توزیع ۱۲ هزار بسته کمک معیشتی به مدت ۴ روز در اردبیل - خبر

 

 

توزیع ۱۲ هزار بسته کمک معیشتی به مدت ۴ روز در اردبیل

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل از تداوم کمک مؤمنانه و توزیع ۱۲ هزار بسته کمک معیشتی به مدت ۴ روز در اردبیل خبر داد.

توزیع ۱۲ هزار بسته کمک معیشتی به مدت ۴ روز در اردبیل
جلیل بابازاده بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی رزمایش کمک مؤمنانه که در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در تدوام مرحله اول( نوبت سوم) رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه ۱۲ هزار بسته کمک معیشتی به مدت ۴ روز از روز دوشنبه شنبه ۲۲ اردیبهشت در استان اردبیل توزیع می‌شود.
 
وی با بیان اینکه این اقدام با فرا رسیدن شب‌های قدر آغاز می شود، افزود: بسته‌های کمک معیشتی در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه به نیازمندان، با استفاده از ظرفیت بسیج و سپاه‌ بین اقشار نیازمند و آسیب‌دیدگانی که شناسایی شده‌اند، با حفظ کرامت و شأن افراد توزیع شده است.
 
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) بیان کرد: این رزمایش طبق زمان‌بندی انجام شده، ۲۲ اردیبهشت در شهرستان‌های خلخال کوثر و سرعین، ۲۳ اردیبهشت در اردبیل و نیر، ۲۴ اردیبهشت در پارس آباد، اصلاندوز و بیله‌سوار و در روز ۲۵ اردیبهشت در شهرستان‌های گرمی، مشگین شهر و نمین انجام خواهد شد.
 
وی از خیرین استان و مردم نوع‌دوست استان اردبیل خواست تا برای شرکت در این رزمایش بزرگ، کمک‌های خود را از طریق شماره حساب‌های اعلام شده و یا از طریق پایگاه‌های مقاومت بسیج و محلات به دست نیازمندان برسانند.