جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی جایگزین یک مراسم چهلم در پارس‌آباد - خبر

 

 

توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی جایگزین یک مراسم چهلم در پارس‌آباد

مدیرعامل موسسه خیریه آرزو پارس‌آباد گفت: خانواده یکی از متوفیان در پارس‌آباد، به‌مناسبت چهلم آن مرحوم، ۱۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان و افراد آسیب‌دیده از کرونا توزیع کردند.

توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی جایگزین یک مراسم چهلم در پارس‌آباد

حمید خدادوست اظهار کرد: به‌مناسبت چهلم مرحوم حاج سعدالله جوان، خانواده مرحوم ۱۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان و افراد آسیب‌دیده از کرونا با همکاری موسسه خیریه آرزو توزیع کردند.

وی افزود: اقلام موجود در این بسته معیشتی شامل برنج، رب، مرغ و روغن بوده و ارزش ریالی هربسته ۱۰۰ هزار تومان است
 

مدیرعامل موسسه خیریه آرزو کمک به نیازمندان و بیماران سرطانی را از وظایف اصلی این موسسه دانست و ادامه داد: با توجه به شرایط کنونی، تداوم کمک‌های مومنانه در جامعه برکات معنوی به همراه دارد.

خدادوست با اشاره به اهمیت همدلی و تقویت مشارکت‌های عمومی در شرایط فعلی، تصریح کرد: شرایط امروز کشور قطعاً برای بسیاری از اقشار مختلف و ضعیف کشور مشکلاتی را ایجاد می‌کند که استمرار فعالیت‌های جهادی و رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه می‌تواند بسیار اثرگذار باشد.

وی بیان کرد: دین مبین اسلام به مسؤولیت‌های اجتماعی بسیار اهمیت داده و تمام این همدلی‌ها و مشارکت‌های عمومی نشانه دین‌داری و اخلاق‌مداری ملت بزرگ ایران اسلامی است.

کمک به نیازمندان باید به فرهنگ تبدیل شود

مدیرعامل موسسه خیریه آرزو با تاکید بر محور بودن این موسسه در کمک به نیازمندان گفت: موسسه خیریه آرزو کمک‌ به نیازمندان را در طول سال وظیفه ذاتی خود می‌داند و لازم است کمک به نیازمندان نهادینه و به فرهنگ تبدیل شود.

خدادوست اظهار کرد: عموم مردم شهرستان پارس‌آباد می‌توانند احسانات و نذورات خود را به موسسه خیریه آرزو تحویل دهند تا بهتر به دست نیازمندان جامعه برسد.