جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

توزیع یک هزار و 300 سبد غذایی برای نیازمندان در مناطق محروم اردبیل - خبر

 

 

توزیع یک هزار و 300 سبد غذایی برای نیازمندان در مناطق محروم اردبیل

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: یک هزار و 300 سبد غذایی برای نیازمندان در مناطق محروم اردبیل در آستانه شب عید توزیع شد.

توزیع یک هزار و 300 سبد غذایی برای نیازمندان در مناطق محروم اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حسین دشتی، مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل اظهار داشت: 27 هزار سبد غذایی در آستانه عید نوروز بین خانوارهای تحت حمایت توزیع شده است و با همکاری دولت در تخصیص سبد غذایی به مددجویان، خانوارهای تحت حمایت این نهاد از طریق مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد می‌توانند سبد غذایی خود را در آستانه سال جدید تهیه کنند.

وی بیان کرد: یک هزار و 300 سبد غذایی نیز در آستانه سال 97 در مناطق محروم استان اردبیل توزیع شده است و با همکاری خیران و سازمان آستان قدس رضوی، خانوارهای تحت حمایت ساکن در مناطق محروم و مرزنشین که دارای کودکان مبتلا به سوء تغذیه هستند از سبدهای غذایی بهره‌مند شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل تصریح کرد: 27هزار خانوار مستمری‌بگیر در قالب 48 هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند، افزود: به تفکیک اعضای خانوار یک نفره تا شش نفره، سبد غذایی مجزایی برای مددجویان تدارک دیده شده است تا وسایل و لوازم مورد نیاز آنها در عید نوروز تأمین شود.

دشتی با بیان اینکه خیران اردبیلی در جشن نیکوکاری بیش از سه میلیارد و 200 میلیون تومان کمک کرده‌اند، گفت: با کمک‌های خیران و نیکوکاران 27 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد این استان با نشاط و شادکامی هر چه بیشتر سال نو را جشن خواهند گرفت.