سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

توزیع یک‌هزار بسته بهداشتی در حاشیه شهر اردبیل - خبر

 

 

توزیع یک‌هزار بسته بهداشتی در حاشیه شهر اردبیل

دبیر کانون سلامت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از توزیع یک هزار بسته اقلام بهداشتی و ۲۰۰ لیتر مواد ضدعفونی در مناطق محروم و حاشیه شهر اردبیل خبر داد.

توزیع یک‌هزار بسته بهداشتی در حاشیه شهر اردبیل

محمدحسام امینی‌نسب، دبیر کانون سلامت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در تشریح خدمات جهادی این کانون در ماه‌های اخیر و پس از شیوع کرونا در استان اردبیل گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان از اوایل اسفندماه پارسال، اقدامات لازم برای تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی از جمله ماسک، دستکش و مواد شوینده در مناطق محروم شهر اردبیل آغاز شده است که همچنان ادامه دارد.

او با اشاره به ارائه آموزش حضوری برای اهالی محل هنگام توزیع بسته‌های بهداشتی از جمله دستکش، مایع ضدعفونی کننده، ماسک، بروشور آموزشی و صابون افزود: همزمان با توزیع اقلام بهداشتی، با کمک خیرین استان، بسته‌های غذایی نیز شامل مرغ، تن ماهی، روغن مایع، ماکارونی، وایتکس، سویا و رب گوجه فرنگی نیز در محلات محروم اردبیل توزیع شده است.

دبیر ستاد دانشجویی مقابله با کرونای استان اردبیل گفت: از نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا، اعضای فعال کانون سلامت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، به صورت مجازی و میدانی با هدف ارتقای سطح آگاهی مردم و پیشگیری از بیماری کرونا، فعالیت جهادی خود را در سطح شهر و به خصوص محلات حاشیه آغاز کردند.