رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان به مناسبت عید بندگی - خبر

 

 

توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان به مناسبت عید بندگی

عید سعید قربان فرصتی شد تا بسیاری از خیرین دیروز و امروز با اهدای گوسفند و گوشت قربانی به یاری و دستگیری نیازمندان واقعی جامعه شتافته و آنان را در شادی این عید بزرگ شریک کنند.

توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان به مناسبت عید بندگی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در همین راستا موسسه خیریه ائمه اطهار (ع) اردبیل دویست بسته یک کیلویی گوشت گوسفند قربانی را در بین ایتام تحت حمایت توزیع کرد. طلوعی مدیر عامل موسسه خیریه ائمه اطهار (ع)در این باره گفت: گوشت های اهدایی خیرین به ارزش 20 میلیون تومان در سریع ترین زمان ممکن در بین ایتام و نیازمندان توزیع شد.

همزمان با عید سعید قربان،با همکاری و همیاری خیرین و اعضای هیئت بیت الاحزان شهرستان پارس اباد نیز ، 22 راس گوسفند قربانی شده و گوشت آن در بین 320خانواده نیازمند و فقرا توزیع شد. این عمل خداپسدانه از 5سال پیش با 10راس گوسفند شروع کردند که همه ساله بر تعداد قربانی ها افزوده می شود.

همچنین مردم قدرشناس و مومن بعد از اقامه نماز عید قربان کمکهای مالی خود را به صندوق کمیته امداد امام خمینی واریز و با حضور در گلزار شهدا از جانفشانی شهدا با قرائت فاتحه تجلیل و قدردانی کردند. در سرعین هم جشن بزرگ عید قربان توسط سپاه ناحیه مقاومت این شهرستان با اجرای برنامه هالی شاد و فرهنگی در پارک شادی سرعین برگزار شد.