جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

توزیع مواد ضدعفونی کننده به‌صورت سیار در سطح استان اردبیل - خبر

 

 

توزیع مواد ضدعفونی کننده به‌صورت سیار در سطح استان اردبیل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تولید انبوه و توزیع سیار مواد ضدعفونی‌کننده در سطح استان در راستای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس با دستور دادستان خبر داد.

توزیع مواد ضدعفونی کننده به‌صورت سیار در سطح استان اردبیل

رامین صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در راستای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس با دستور دادستان مواد ضدعفونی کننده به‌صورت انبوه تولید و بصورت سیار در سطح شهرستان توزیع می‌شود.

او با اشاره به تاکید مسئولان وزارت بهداشت در مورد استفاده از ماسک برای کسانی که واقعاً در معرض این بیماری قرار دارند، افزود: در پی تقاضای کاذبی که برای ماسک و مواد ضدعفونی کننده در استان به وجود آمده متاسفانه برخی از افراد دست به سوءاستفاده زده و مبادرت به گران‌فروشی و احتکار این محصولات کرده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قبیل گران‌فروشی، احتکار و عدم درج قیمت، موارد را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ اعلام نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

صادقی تصریح کرد: مواد ضدعفونی‌کننده بین دستگاه‌های اجرایی استان برای پیشگیری از کرونا ویروس توزیع می‌شود.

او افزود: این مواد ضدعفونی‌کننده از امروز با تایید دانشگاه علوم پزشکی استان و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت از طریق اتحادیه تجهیزات پزشکی و آرایشی و بهداشتی توزیع می‌شود.